fbpx Nowe terminy na Hel! | GUTW

Nowe terminy na Hel!

Przyjmujemy zapisy na wyjazd na Hel w dwóch nowych terminach

15.11.2019 i 19.11.2019

Zapraszamy!

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DO STACJI MORSKIEJ W HELU

połączoną z wykładem, warsztatami i zwiedzaniem stacji (fokarium). BEZPŁATNA!

Wyjedziemy autokarem o godz. 8.00 z Kampusu UG (dokładne miejsce podamy przed wyjazdem)

W stacji Morskiej im. prof. Krzysztofa Skóry pracownicy Stacji przeprowadzą dla Słuchaczy wykład, potem obejrzycie Państwo karmienie fok, następnie odbędą się praktyczne zajęcia/warsztaty a na koniec zwiedzanie stacji. Zajrzycie Państwo tam gdzie odwiedzający fokarium wstępu zwykle nie mają.

Wizyta na miejscu potrwa ok. 3 godzin. Wracamy również autokarem na Kampus.

Nie zapewniamy wyżywienia – jedynie ciastka i wodę oraz soki do picia na miejscu.

Prowadzimy zapisy (emailem i w biurze w godzinach pracy) na dwa terminy: 15 i 19 listopada. W tytule emaila proszę wpisywać: HEL – fokarium. Prosimy też o podawanie nr PESEL ponieważ musimy Państwa ubezpieczyć!

Zajęcia edukacyjne Błękitnej Szkoły odbywają się w ramach projektu  ,,Przyjaciele Bałtyckiej Przyrody – kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz zachowania i zrównoważonego użytkowania przyrodniczych walorów Pomorza”, realizowanego przez:  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Uniwersytet Gdański i Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego  ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

piątek, 25 października 2019 roku, 19:23