fbpx Oferta dodatkowa | GUTW

Oferta dodatkowa - semestr zimowy 2022/2023

Autor: 
JS, GUTW
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 30 września 2022 roku, 8:43
OFERTA DODATKOWA - SEMESTR ZIMOWY 2022/2023

Aktualizacja 28.09.2022

 

PRZYJMUJEMY ZAPISY NA ZAJĘCIA STACJONARNE

 

 

Zgłoszenia kontynuacji przyjmujemy wyłącznie  do 23.09.2022!

Przypominamy, że słuchacze, którzy nie zapłacili za semestr letni i nie uzupełnią wpłat

oraz nie przedłożą potwierdzenia do 23.09.2022 w biurze GUTW  (można wysłać emailem lub zdjęcie wpłaty smsem)   - zostaną skreśleni z listy studentów GUTW 

 

W celu prawidłowego dokonania płatności i jej zaksięgowania należy:

w tytule przelewu wpisać GUTW - numer indeksu, imię i nazwisko Słuchacza

dokonać wpłaty na rachunek:

Nr konta GUTW UG: 59 1240 1271 1111 0010 4368 2415.

Dane: Gdański Uniwersytet Trzeciego Wieku UG, ul. Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk.

Po dokonaniu przelewu prosimy o przekazanie pracownikom Biura GUTW bankowego potwierdzenia przelewu (wygenerowany elektronicznie można przesłać na adres: trzeciwiek@ug.edu.pl).

• • •  BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • •

WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59,

WCH - Wydział Chemii, ul. Wita Stwosza 63,

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

WPŁATA 55 PLN JEST WYMAGANA JEŚLI CHCE SIĘ POZOSTAĆ SŁUCHACZEM GUTW

 
 

 

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM 2022/2023:

 

PROSIMY O BIEŻĄCE CZYTANIE AKTUALNOŚCI! INFORMACJE SĄ DOSTĘPNE W: GABLOCIE, INTERNECIE, BIURZE GUTW. SALA, W KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA, MOŻE ULEC ZMIANIE Z SEMESTRU NA SEMESTR!

 PODANA CENA JEST OPŁATĄ ZA SEMESTR ZAJĘĆ.

• • • BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • • WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59, WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6, WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny, ul. Wita Stwosza 55, WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4, WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka), BG – Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53, DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW, REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

LEKTORATY: JĘZYKI OBCE

1.1

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

 

C107 WNS

12:00-13:00 

podstawowy +

120

1.2

13:10-14:10

średniozaawan.

120

1.3

czwartek

2.50 WFIL

09:45-10:45 

początkująca kont.

120

1.4

11:30-12:30

średniozaawan.

120

2.0

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

2.51 WFiL

08:30-10:00

początkująca kont.

200

2.1

10:05-11:05

średniozaawan. (A2/B1)

120

2.2

11:10-12:10

zaawans. (B1/C1)

120

2.3

12:15-13:15

nowa grupa od podstaw

120

3.1

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

poniedziałek

C107 WNS

15:15-16:45

średniozaawans. ++

180

3.2

poniedziałek

C107 WNS

17:00-18:00

nowa grupa od podstaw

120

4.1

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

wtorek

2.17 WFIL

13:50-14:50

kont. podstawowy ++

150

5

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

2.49 WFIL

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

110

6.1

Język francuski

mgr Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz

poniedziałek

2.51 WFIL

10:00-11:30

zaawansowany

220

6.2

11:45-12:45

średniozaawansowany

120

7.0

Język włoski

Luca Corso

czwartek

F301 WCH

12:20-13:50

średniozaawansowana

210

7.1

14:00-15:30

podstawowy +

150*

7.2

15:45-17:15

grupa od podstaw

150*

*cena zależna od ilości uczestników w grupie

8.0

Język hiszpański

Nancy Villegas

poniedziałek

2.18 WFIL

10:30-12:00

średniozaawansowany

250

8.1

środa

2.49 WFIL

11:00-12:30 

grupa od podstaw - kontynuacja 

150

WARSZTATY, ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

9.1

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

2.51 WFIL

13:30-15:00

średniozaawans.

110

9.2

15:15-16:45

średniozaawans.

110

9.3

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

110

środa

2.51 WFIL

09:00-10:30

NOWA GRUPA

110

9.4

10:40-12:10 

średniozaawans.

110

9.5

12:20-13:50

poziom podstawowy

110

10.1

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

S424 WNS

10:00-13:00

Poziom I

170

10.2

13:30-16:30

Poziom II

170

10.3

wtorek

10:00-13:00

Poziom III

170

11

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

czwartek

S334 WNS

15:00-16:30

kontynuacja  /nowi

120

12.1

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

 

028 Biblioteka

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

110

12.2

czwartek

028 Biblioteka

13:45-16:45

kontynuacja

13.1

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

 

10:00-11:30  

grupa I

100

13.2

11:45-13:15

grupa II

100

14.1

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej

mgr K. Danilewicz

środa

F305 WCH

09:00-10:30

poziom I (Starożytność i Średniowiecze)

100

14.2

10:30-12:00

poziom II (Nowożytność)

100

14.3 Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej mgr K. Danilewicz czwartek D1 WCH 09:00-10:30 poziom III (Współczesność) 100

15

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

2.51 WFIL

13:30-15:00 

kontynuacja/nowi

120

16

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

A308 WNS

15:30-17:00 

kontynuacja

120

17.1

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

A307 WNS

09:00-10:30 ON LINE

ZAWIESZONE

200

17.2

15:00-16:30

nowa grupa - kontynuacja

150

18

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

2.52 WFIL

13:00-14:00

podstawowy +

BRAK MIEJSC

100

19.1

Terapia tańcem 

czwartek

41 WS

13:00-14:00

zaawansowana

100

19.2

14:05-15:05

początkująca

100

20

Gimnastyka umysłu

czwartek

2.51 WFIL

11:15-12:45

kontynuacja

BRAK MIEJSC

110

21

Twórcze myślenie

10:00-11:00

ZAWIESZONE

100

22

Psychologia emocji i motywacji

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

 

 

10:00-11:30

NOWOŚĆ 

100

23

Jak się porozumiewać, aby się porozumieć

11:30-13:00

NOWOŚĆ

100

24 Psychologia szczęścia mgr Katarzyna Krystek wtorek   13:00-14:30 ZAWIESZONE 100

ZAJĘCIA RUCHOWE

25.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

piątek

026 WPiA

14:00-14:45

 

100

25.2

14:45-15:30

 

100

25.3

poniedziałek

024 WPiA 

12:30-13:15

BRAK MIEJSC

100

25.4

25.5

024 WPiA

13:15-14:00

BRAK MIEJSC

100

 

25.5

25.6

62 DREK

14:15-15:00

 

100

26.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

62 DREK

09:30-10:15

BRAK MIEJSC

100

26.2

10:15-11:00

 

100

26.3

wtorek

62 DREK

11:00-11:45

BRAK MIEJSC

100

26.4

11:45-12:30                        

BRAK MIEJSC

100

26.5

Gimnastyka ogólna

czwartek

024 WPiA

14:00-14:45

 

100

26.6

14:45-15:30

 

100

27.1

Gimnastyka dla pań

siłownia

mgr Joanna Kania

piątek

026 WPiA

12:30-13:15

 

100

27.2

13:15-14:00

 

100

28.1 Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup mgr Halina Zapała wtorek 41 WS 09:00-09:45 NOWA GRUPA 100
28.2 Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup mgr Halina Zapała środa 62 DREK 14:00-14:45 BRAK MIEJSC 100

28.3

Gimnastyka fitness dla Pań - pośladki, brzuch

mgr Halina Zapała

sobota

024 WPiA

09:00-09:45

 

100

28.4 Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup mgr Halina Zapała sobota 024 WPiA 10:00-10:45 NOWA GRUPA  

29

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

09:40-10:40

 

110

30.1

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

 

41 WS

08:00-08:45

 

100

30.2

08:50-09:35

 

100

30.3

10:45-11:30

BRAK MIEJSCA

100

30.4

11:35-12:20

 

100

30.5

12:25-13:10

 

100

30.6

13:15-14:00

 

100

30.7

14:05-14:50

 

100

30.8

piątek

 

41 WS

08:00 - 08:45

 

100

30.9

08:50 - 09:35

 

100

30.10

09:40- 10:25

 

100

30.11

10:30 -11:15

 

100

30.12

11:20- 12:05

 

100

31.1

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

41 WS

12:00-13:00

 

120

31.2

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

 

120

31.3

Hatajoga

14:00-15:30

 

150

31.4

Praktyka świadomego oddychania

czwartek

   41 WS

09:00-09:45

ZAWIESZONE

120

31.5

Joga relaksacyjna

09:55-10:40

 

120

31.6

Automasaż

10:50-11:50

 

140

31.7

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

 

120

32.1

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

Miejsce zbiórki** 

09:30-11:00

 

120

32.2

czwartek

10:00-11:30

 

120

32.3

 

 

 

ZAJĘCIA TANECZNE

33.1

TAŃCE ŚWIATA

mgr Magdalena Langowska - Sparzak

piątek

 

41 WS

12:15-13:15

poziom podstawowy +

120

33.2

Salsa

13:20-14:20

poziom podstawowy +

34.1

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

41 WS

10:00-10:45

zaawansowana

100

34.2

Latino/broadway jazz dla kobiet

ZAWIESZONE

11:00-11:45

poziom podstawowy +

100

35.1

Taniec country

+ lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

41 WS

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

35.2

13:00-14:15

poziom I (podstawy)

120

35.3

Taniec dla każdego!

Pary

11:30-12:45

poziom podstawowy +

120

 

 

 

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

36.1

Daniel Darul Komputer

 

 

 

czwartek

 

 

 08:55-09:55

BRAK MIEJSC

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

120

36.2

09:55-11:25

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

170

36.3

11:25-12:25

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

120

36.4

12:25-13:55

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

170

36.5

13:55-14:55

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

120

37.1

 

piątek

09:00-10:30

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety

nowa grupa/kontynuacja

120

37.2

10:30:12:00

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
 nowa grupa/kontynuacja

120

37.3

12:00-13:30

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
 nowa grupa/kontynuacja

120

Religie świata i historia Gdańska

38.1

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00

Religie świata

2.51 WFIL 

100

38.2

12:45-13:45

Religie świata

2.49 WFIL

100

39.1

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15

Historia Gdańska

ZAWIESZONE

100

39.2

11:30-13:00

ZAWIESZONE

WARSZTATY

40.1

dr Maciej Rydel

środa

zajęcia od 19 października 2022

11:00- 12:30

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

 

120

41.1

mgr Maria Warylewska*

środa
(dwa razy w miesiącu)

09:00-11:00

Warsztaty kreatywne

(decoupage i florystyka)

 

160*

Terminy zajęć „Warsztatów kreatywnych”:  19 i 26 października, 16 i 23 listopada, 07 i 14 grudnia 2022, 11 i 18 stycznia 2023, 01 i 08 lutego 2023

* Warsztaty kreatywne – z uwagi na charakter zajęć możliwa będzie konieczność zakupu niektórych materiałów we własnym zakresie

NOWOŚĆ

42

mgr Katarzyna Kozłowska

środa

12:00 – 13:00

Warsztaty - psychologia pozytywna

D1 WCH

120

43

mgr Krystyna Bembennek

poniedziałek

15:00 – 16:30

Warsztaty filozoficzno-psychologiczne

 S316 WNS

120

44

mgr Ignacy Hadała

piątek

12:30-13:30

psychologia społeczna

ZAWIESZONE

120

45.1

mgr Dariusz Lisowski

poniedziałek

 

16:00 - 17:30

Warsztaty fotograficzne

gr. początkująca

200

45.2

17:45 - 19:15

gr. zaawansowana

200

46

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

13:15 – 14:45

Dietetyka holistyczna

A307 WNS

150

47 mgr Jolanta Karge-Kus oferta w przygotowaniu   Warsztaty z emisji głosu   150
48 mgr Szymon Karolewski poniedziałek 14:20-15:50 Warsztaty - kultura czeska i język czeski 2.52 WFIL 100

 

 PRZED ROZPOCĘCIEM ZAJĘĆ PROSIMY O SPRAWDZENIE SAL, W KTÓRYCH ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ !!!!

 

plan budynku Wydziału Chemii

ZałącznikWielkość
PDF icon wch.pdf35.88 KB