fbpx Oferta dodatkowa | GUTW

Oferta dodatkowa - semestr letni 2021/2022

Autor: 
mng, GUTW
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 24 marca 2022 roku, 8:05
OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2021/2022

Aktualizacja 14.02.2021

 

PRZYJMUJEMY ZAPISY NA ZAJĘCIA STACJONARNE

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do 18.02.2022!

Przypominamy, że słuchacze, którzy nie zapłacili za poprzedni semestr letni i nie uzupełnią wpłat

oraz nie przedłożą potwierdzenia do 18.02.2022 w biurze GUTW  (można wysłać emailem lub zdjęcie wpłaty smsem)   - zostaną skreśleni z listy studentów GUTW 

 

W celu prawidłowego dokonania płatności i jej zaksięgowania należy:

w tytule przelewu wpisać GUTW - numer indeksu, imię i nazwisko Słuchacza

dokonać wpłaty na rachunek:

Nr konta GUTW UG: 59 1240 1271 1111 0010 4368 2415.

Dane: Gdański Uniwersytet Trzeciego Wieku UG, ul. Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk.

Po dokonaniu przelewu prosimy o przekazanie pracownikom Biura GUTW bankowego potwierdzenia przelewu (wygenerowany elektronicznie można przesłać na adres: trzeciwiek@ug.edu.pl).

• • •  BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • •

WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59,

WCH - Wydział Chemii, ul. Wita Stwosza 63,

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

WPŁATA 45 PLN JEST WYMAGANA JEŚLI CHCE SIĘ POZOSTAĆ SŁUCHACZEM GUTW

 
 

 

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SEMESTRZE LETNIM 2021/2022:

 

PROSIMY O BIEŻĄCE CZYTANIE AKTUALNOŚCI! INFORMACJE SĄ DOSTĘPNE W: GABLOCIE, INTERNECIE, BIURZE GUTW. SALA, W KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA, MOŻE ULEC ZMIANIE Z SEMESTRU NA SEMESTR!

 PODANA CENA JEST OPŁATĄ ZA SEMESTR ZAJĘĆ.

• • • BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • • WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59, WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6, WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny, ul. Wita Stwosza 55, WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4, WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka), BG – Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53, DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW, REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

LEKTORATY: JĘZYKI OBCE

1.1

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

 

C107 WNS

12:00-13:00 

podstawowy +

100

1.2

13:10-14:10

średniozaawan.

100

1.3

czwartek

2.9 WFIL

09:45-10:45 

nowa grupa od podstaw

100

1.4

11:30-12:30

średniozaawan.

100

2.0

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

2.51 WFIL

08:15-09:45

początkująca kont.

150

2.1

9:55-10:55

średniozaawan. (A2/B1)

100

2.2

11:05-12:35

zaawans. (B1/C1)

150

2.3

12:15-13:15

ZAWIESZONE

100

3.1

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

poniedziałek

2.51 WFIL

16:30-17:30

od 29.11 godzina 15:15-16:15

średniozaawans. ++

100

3.2

czwartek

ZAWIESZONE

13:10-14:40

podstawowy +

150

4.1

Język niemiecki

mgr Bożena Kwiatkowska

wtorek

2.9 WFIL

14:00-15:00

kont. podstawowy ++

100

4.2

15:10-16:40

ZAWIESZONE

150

4.3

 16:45-17:45

ZAWIESZONE

100

5

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

2.2 WFIL

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

80

6.1

Język francuski

mgr Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz

poniedziałek

2.51 WFIL

10:00-11:30

zaawansowany

150

6.2

11:45-12:45

średniozaawansowany

100

7.0

Język włoski

Luca Corso

czwartek

45 DREK

12:20-13:50

średniozaawansowana

150

7.1

14:00-15:00

podstawowy +

150*

7.2

15:15-16:45

grupa od podstaw

150*

*cena zależna od ilości uczestników w grupie

8.0

Język hiszpański*

Nancy Villegas

poniedziałek

2.18  WFiL

10:30-12:00

średniozaawansowany

150

8.1

środa

2.49 WFIL

11:00-12:30 

nowa grupa od podstaw

150

WARSZTATY, ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

9.1

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

2.51 WFIL

13:30-15:00

średniozaawans.

90

9.2

15:15-16:45

średniozaawans.

90

9.3

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

90

środa

2.51 WFIL

09:00-10:30

NOWA GRUPA

90

9.4

10:40-12:10 BRAK MIEJSC

średniozaawans.

90

9.5

12:20-13:50

poziom podstawowy

90

10.1

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

S424  WNS

10:00-13:00

Poziom I

150

10.2

13:30-16:30

Poziom II

150

10.3

wtorek

10:00-13:00

Poziom III

150

11

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

czwartek

S315 WNS

09:45-11:15

kontynuacja  /nowi

80

12.1

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

 

0.28 Biblioteka

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

100

12.2

czwartek

022 Neofilologia

14:00-17:00

kontynuacja

13.1

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

F305 WCH (Wydz. Chemii)

10:00-11:30  

grupa I

80

13.2

11:45-13:15

grupa II

80

14.1

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej

mgr K. Danilewicz

środa

D1 WCH (Wydz. Chemii)

09:00-10:30

grupa od podstaw

80

14.2

10:30-12:00

kontynuacja

80

15

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

2.51 WFIL

13:30-15:00 BRAK MIEJSC

kontynuacja/nowi

120

16

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

A308 WNS

15:30-17:00 BRAK MIEJSC

kontynuacja

100

17.1

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

A307 WNS

15:00-16:30

kontynuacja

150

17.2

16:45-18:15

nowa grupa

150

18

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

2.52 WFIL

13:00-14:00

BRAK MIEJSC

poziom podstawowy +

80

19.1

19.2

Terapia tańcem 

czwartek

41 WS

13:15-14:15

zaawansowana

80

14:20-15:20

ZAWIESZONE

80

20

Gimnastyka umysłu

czwartek

2.51 WFIL

11:30-13:00

BRAK MIEJSC

kontynuacja

90

21

Twórcze myślenie

10:15-11:15

ZAWIESZONE

80

22

Psychologia szczęścia

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

45 DREK

 

10:30-12:00

poziom podstawowy +

80

23

Komunikacja bez przemocy

09:00-10:30

ZAWIESZONE

80

ZAJĘCIA RUCHOWE

24.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

piątek

026 WPiA

14:00-14:45

***

80

24.2

14:45-15:30

***

80

24.3

poniedziałek

62 DREK

11:30-12:15

BRAK MIEJSC

80

24.4

24.5

024 WPiA

12:30-13.15

BRAK MIEJSC

80

 

24.5

24.6

13:15-14:00

BRAK MIEJSC

***

80

24.7

62 DREK

14:00-14:45 

ZAWIESZONE

24.7

14:45-15:30

ZAWIESZONE

24.8

joga

mgr Robert Budnik

czwartek

62 DREK

08:00-08:45

ZAWIESZONE

***

80

24.9

08:45-09:30

25.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

62 DREK

09:30-10:15

***

80

25.2

10:15-11:00

***

80

25.3

wtorek

62 DREK

11:00-11:45

BRAK MIEJSC

80

25.4

11:45-12:30                        

BRAK MIEJSC

80

25.5

Gimnastyka ogólna

środa

62 DREK

12:45-13:30

ZAWIESZONE

80

25.6

25.7

czwartek

024 WPiA

14:00-14:45

BRAK MIEJSC

80

25.8

14:45-15:30

***

80

26.1

Gimnastyka dla pań

siłownia

mgr Joanna Kania

piątek

026 WPiA

12:30-13:15

***

80

26.2

13:15-14:00

ZAWIESZONE

80

26.3 Gimnastyka - zdrowy kręgosłup mgr Halina Zapała środa 62 DREK 14:00-14:45 BRAK MIEJSC 80

26.4

Gimnastyka - zdrowy kręgosłup

mgr Halina Zapała

sobota

024 WPiA

09:00-9:45

***

80

27

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

09:55-10:55

***

90

28.1

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

 

41 WS

08:15-9:00

BRAK MIEJSC

80

28.2

09:05-9:50

BRAK MIEJSC

80

28.3

11:00-11:45

BRAK MIEJSC

80

28.4

11:50-12:35

BRAK MIEJSC

80

28.5

12:40-13:25

***

80

28.6

13:30-14:15

***

80

28.7

14:20-15:05

ZAWIESZONE

80

28.8

piątek

 

41 WS

08:00 - 8:45

***

80

28.9

08:50 - 9:35

***

80

28.10

09:40- 10:25

***

80

28.11

10:30 -11:15

***

80

28.12

11:20- 12:05

***

80

29.1

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

41 WS

12:00-13:00

***

100

29.2

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

***

100

29.3

Hatajoga

14:00-15:30

***

140

29.4

Joga relaks. - wolna

czwartek

41 WS

09:00-9:45

ZAWIESZONE

100

29.5

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

***

100

29.6

Automasaż

10:50-11:50

***

120

29.7

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

***

100

30.1

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

Miejsce zbiórki** 

09:30-11:00

***

100

30.2

czwartek

10:00-11:30

***

100

30.3

 

***

 

ZAJĘCIA TANECZNE

31.1

TAŃCE ŚWIATA

mgr Magdalena Langowska - Sparzak

piątek

 

41 WS

12:15-13:15

poziom podstawowy +

80

31.2

Salsa

13:20-14:20

ZAWIESZONE

32.1

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

41 WS

10:00-10:45

zaawansowana

80

32.2

Latino/broadway jazz dla kobiet

11:00-11:45

ZAWIESZONE

80

33.1

Taniec country

+ lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

41 WS

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

33.2

13:00-14:15

poziom I (podstawy)

120

33.3

Taniec dla każdego!

Pary

 

11:30-12:45

poziom podstawowy +

120

 

 

 

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

34.1

Daniel Darul Komputer

sala biblioteki UG 054

 

 

czwartek

 

 

 09:00-10:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

34.2

10:00-11:30

BRAK MIEJSC

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

150

34.3

11:30-12:30

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

34.4

12:30-14:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

150

34.5

14:00-15:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

35.1

45 DREK

piątek

09:00-10:30

BRAK MIEJSC

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety

nowa grupa/kontynuacja

100

35.2

10:30:12:00

BRAK MIEJSC

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
 nowa grupa/kontynuacja

100

35.3

12:00-13:30

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
 nowa grupa/kontynuacja

100

Religie świata i historia Gdańska

36.1

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00

Religie świata

2.51 WFIL 

80

36.2

12:45-13:45

Religie świata

2.49 WFIL  

80

37.1

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15

Historia Gdańska

ZAWIESZONE

50

37.2

11:30-13:00

ZAWIESZONE

WARSZTATY

38.1

dr Maciej Rydel

środa

11:00- 12:30

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

45 DREK

80

39.1

mgr Maria Warylewska*

środa
(dwa razy w miesiącu)

09:00-11:00

Warsztaty kreatywne

(decoupage i florystyka)

S424 WNS

100*

Terminy zajęć „Warsztatów kreatywnych”: 23 i 30 marzec, 06 i 13 kwiecień, 11 i 18 maj,  01 i 08 czerwiec 2022

* Warsztaty kreatywne – z uwagi na charakter zajęć możliwa będzie konieczność zakupu niektórych materiałów we własnym zakresie

NOWOŚĆ

40

mgr Katarzyna Kozłowska

środa

11:00 – 12:00

Warsztaty - psychologia pozytywna

C315 WCH (Wydz. Chemii)

90

41

mgr Krystyna Bembennek

poniedziałek

13:15 – 14:45

Warsztaty filozoficzno-psychologiczne

 45 DREK

80

42

mgr Ignacy Hadała

piątek

12:30-13:30

psychologia społeczna

ZAWIESZONE

 

44.1

mgr Dariusz Lisowski

poniedziałek

 

16:00 - 17:30

Warsztaty fotograficzne

ZAWIESZONE

100

44.2

17:45 - 19:15

gr. zaawansowana

157 neofilologia

100

45

mgr Anna Brałkowska

wtorek/czwartek

 

Skandynawskie impresje – Szwecja

ZAWIESZONE

 

46

poniedziałek

13:15 – 14:45

Dietetyka holistyczna

ZAWIESZONE

150

47 dr Ewelina Marciniak czwartek 11:30 -13:00 Historia Gdayni - wieś, letnisko, port, miasto ** D3 WCH (Wydział Chemii) 60

** zajęcia w podane dni: 03 i 17 marzec, 07 i 21 kwiecień, 05 i 19 maj, 02 i 09 czerwiec 2022

 PRZED ROZPOCĘCIEM ZAJĘĆ PROSIMY O SPRAWDZENIE SAL, W KTÓRYCH ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ !!!!

 

plan budynku Wydziału Chemii

ZałącznikWielkość
PDF icon wch.pdf35.88 KB