fbpx Wejherowska Wiosna 2019 | GUTW

Wejherowska Wiosna 2019

Stowarzyszenie „Akademia Złotego Wieku” - Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Wejherowie,  organizuje i zaprasza na X edycję spotkań turystycznych dla studentów  Uniwersytetów Trzeciego Wieku  województwa Pomorskiego pn.:

„Wejherowska Wiosna 2019”

25.05.2019

X Rajd Nordic Walking im. Grzegorza Rożyńskiego

Głównym celem  jest integracja studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku  województwa pomorskiego, propagowanie poprzez różne formy aktywnego i prozdrowotnego  spędzania wolnego czasu.

Patronat Honorowy  nad X Rajdem Nordic Walking im. Grzegorza Rożyńskiego objął: Jarosław Wałęsa Poseł do Parlamentu Europejskiego

Uczestnicy Nordic Walking przejdą trasę długości  5km . Rajd rozpoczyna i kończy się w Wejherowie, w bazie harcerskiej „Cedron”. Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikat potwierdzający udział oraz posiłek. Spotkanie zostanie zakończone  ogniskiem i wspólną zabawą.

Koszt uczestnictwa w imprezie – 20 zł.

Prezes Stowarzyszenia "Akademia Złotego Wieku"

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie

Roman Białas

Słuchacze GUTW, którzy chcieliby wziąć udział w Wejherowskiej wiośnie proszeni są o zgłoszenie się do Biura GUTW.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 kwietnia.

czwartek, 21 marca 2019 roku, 9:39