fbpx Zbiórka na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci | GUTW

Zbiórka na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

Zbiórka na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci!!!

W odpowiedzi na apel Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

zachęcam Państwa do przyłączenia się

do zbiórki pieluszek i mokrych chusteczek na rzecz podopiecznych Hospicjum.

Pieluszki we wszystkich rozmiarach i mokre chusteczki można przynosić do Biura GUTW

ul. Bażyńskiego 1 A, pokój 119.

Zbiórka potrwa od 10 do 20 października.

Po tym czasie zebrane pieluszki zostaną przekazane do hospicjum.

„APEL MOBILIZACYJNY …
Rzadko to robimy bo staramy się zawsze działać z głową. Jednak z tego powodu, że mamy pod swoja opieką rekordowo dużą ilość podopiecznych. W październiku mamy już ostatki bardzo potrzebnych PAMPERSÓW oraz MOKRYCH CHUSTECZEK. Dlatego bardzo Was prosimy o możliwą MOBILIZACJĘ i zbiórkę tych bardzo potrzebnych dla naszych pociech rzeczy.
Nasze rodziny bardzo często stają przed poważnymi dylematami leki, jedzenie, rehabilitacja na co wydać ostatnie pieniążki.
Dlatego w ich ciężkiej sytuacji, gdzie choroba zmieniła całe życie tak bardzo potrzebna jest pomoc wolontariuszy!
Bardzo Was prosimy o mobilizację i zbiórki pieluch we wszystkich rozmiarach dziecięcych oraz mokre chusteczki.”

Źródło: www.pomorskiehd.pl

sobota, 8 października 2016 roku, 11:07