fbpx Wrzesień w Bibliotece Oliwskiej | GUTW

WRZESIEŃ W BIBLIOTECE OLIWSKIEJ

09.09.2016, godz. 18.00

Spotkanie z Prof. Kazimierzem Nowosielskim

Wspólnie z Gdańskim Klubem Poetów zapraszamy na kolejny wieczór poetycki. Tym razem Gościem Gabrieli Szubstarskiej będzie Prof. Kazimierz Nowosielski.

17.09.2016, godz. 12.30

Czytanie na dywanie

"Czytanie na dywanie" to beztroski książkowy warsztacik dla Dzieci w wieku od 5 do 10 lat w czasie którego nietrudno zarazić się bakcylem czytania. Zawsze skonstruowany wokół świetnie napisanych i kapitalnie zilustrowanych książek. Trwa godzinę choć często zostajemy trochę dłużej. Nie warto ubierać się elegancko bo można zapaćkać się pastelami, farbą, klejem, a nawet gwiezdnym pyłem.

23.09.2016, godz. 18.00

Bawaria - Szlak Romantyczny

Zapraszamy serdecznie na wykład Andrzeja Garskiego połączony z prezentacją zdjęć i filmów. "Romantyczny Szlak" w Bawarii - to jeden z najbardziej popularnych szlaków turystycznych nie tylko w Europie, ale także na świecie. Zwiedzając urocze miasta i wioski, zamki i katedry cofamy się w czasie, w okres bajek z książek z dzieciństwa! (...)

Więcej informacji na  stronie: http://wbpg.org.pl/filia_nr_2