fbpx Plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2023/2024 | GUTW

Plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2023/2024

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

poniżej plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2023/2024:

• • •  BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • •

WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59,

WCH - Wydział Chemii, ul. Wita Stwosza 63

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

 

 

przedmiot

wykładowca

dzień

godzina

grupa

cena

 sala

 LEKTORATY: JĘZYKI OBCE

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

 

12:00-13:00

podstawowy + 

120

 A308 WNS

13:10-14:10

średniozaawan.

120

A308 WNS

czwartek

09:45-10:45

początkująca - kontynuacja

120

A302

WNS

11:30-12:30

średniozaawan. 

120

 A302 WNS

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

09:00-10:30

początkująca kont. grupa Red

180

2.51 WFIL

10:45-12:15

średniozaawan. (A2/B1) grupa Blue

180

2.51 WFIL

środa 

09:00-10:30

zaawans. (B1/C1) grupa Green

180

2.3

WFIL

10:45-12:15

podstawowy A1 grupa Yellow

180

2.3 WFIL

Język angielski mgr Aleksandra Stenke wtorek

 

15:30-16:30

GRUPA OD PODSTAW A0 - kontynuacja 120 122 DREK

czwartek

13:00-14:00 grupa od podstaw - NOWA  120

272

neofilologia

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

poniedziałek

15:15-16:45

średniozaawans. ++

250

A306 WNS

poniedziałek

17:00-18:30 

GRUPA OD PODSTAW - kontynuacja

210

A306 WNS

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

wtorek

11:30-13:00

kont. podstawowy ++

210

2.52 WFIL

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

150

2.52 WFIL

Język francuski

mgr Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz

poniedziałek

10:00-11:30

zaawansowany

220

2.51 WFIL

11:45-12:45

średniozaawansowany

130

2.51 WFIL

Język włoski

prof. Dorota

Karwacka-Pastor

czwartek

12:20-13:50

średniozaawansowana

250

D3 WCH

14:00-15:30

podstawowy +

170

D3 WCH

15:45-17:15

grupa od podstaw - kontynuacja

170

D3 WCH

 

Język hiszpański

Nancy Villegas

poniedziałek

10:30-12:00

średniozaawans.

190

2.14 WFIL

środa

11:00-12:30

grupa od podstaw - kontynuacja

190

2.50 WFIL

Język czeski mgr Szymon Karolewski poniedziałek 14:20-15:50 kontynucja 180 2.14 WFiL

WARSZTATY, ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

13:30-15:00

średniozaawans.

120

2.51 WFIL

15:15-16:45

średniozaawans.

120

2.51 WFIL

wtorek

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

120

2.51 WFIL

środa

09:00-10:30

poziom podstawowy

120

2.51 WFIL

środa

10:40-12:10

średniozaawans.

120

2.51 WFIL

12:20-13:50

średniozaawans.

120

2.51 WFIL

Warsztaty brydżowe Jakub Kasprzak środa 14:00-15:30   120 2.51 WFiL

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

Poziom I

180

S424 WNS

13:30-16:30

Poziom II 

180

S424 WNS

wtorek

10:00-13:00

Poziom II

180

S424 WNS

Dociekania filozoficzno-literackie

mgr Krystyna Bembennek

piątek

13:15- 14:45

kontynuacja  /nowi

140

S334 WNS

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

140

028 biblioteka

czwartek

13:45-16:45

kontynuacja

028 biblioteka

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

10:00-11:30

grupa I 

120

A210 WNS

11:45-13:15

grupa II

120

A210 WNS

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej

 

mgr K. Danilewicz

czwartek

09:00-10:30

III poziom (Współczesność)

130

D3 WCH

10:30-12:00

I poziom (Starożytność i Średniowiecze)

130

D3 WCH

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej 

 

mgr K. Danilewicz środa 09:00-10:30 II poziom (Nowożytność) 130 F305 WCH

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski/dr Elżbieta Żukowska

poniedziałek

13:30-15:00

kontynuacja/nowi 

130

2.51 WFIL

Historia

 

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

15:30-17:00 

kontynuacja 

130

A308 WNS

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

15:00-16:30

kontynuacja

180

A307 WNS

16:45-18:15

ZAWIESZONE

180

A307 WNS

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

13:00-14:00 

poziom podstawowy +

130

2.52 WFIL

 

Terapia tańcem

czwartek

13:00-14:00

kontynuacja

130

41 WS

 

14:05-15:05

grupa początkująca 

41 WS

 

Gimnastyka umysłu

czwartek

10:00-11:30

nowa grupa

140

2.51 WFiL

 

Twórcze myślenie

czwartek

11:45-12:45

 

130

2.51 WFiL

 

Psychologia szczęścia z elementami komunikacji

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

 

11:30-13:00

kontynuacja/nowi

130

C203 WNS

 

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE

 

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Bożena Hinca

piątek

14:00-14:45

***

120

026 WPiA

14:45-15:30

***

120

026 WPiA

poniedziałek

12:30-13:15

 

120

024 WPiA

024 WPiA

13:15-14.00

 

120

 

024 WPIA

11:00-11:45 

***

120

62 DREK

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

09:30-10:15

***

120

62 DREK

10:15-11:00

***

120

62 DREK

wtorek

11:00-11:45

 

120

62 DREK

11:45-12:30                       

 

120

62 DREK

Gimnastyka ogólna

czwartek

14:00-14:45

 

120

024 WPIA

14:45-15:30

***

120

024 WPIA

Gimnastyka dla pań

siłownia

Joanna Kania

piątek

12:30-13:15

***

120

026 WPIA

13:15-14:00

***

120

026 WPIA

Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup Halina Zapała wtorek 08:00-08:45 *** 130 41 WS
Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup Halina Zapała wtorek 09:00-09:45 *** 130 41 WS
Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup Halina Zapała wtorek 10:00-10:45 *** 130 41 WS
Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup Halina Zapała środa 14:00-14:45 *** 130 62 DREK
Trening obowodowy Halina Zapała sobota 08:00-08:45 NOWOŚĆ 130 026 WPiA

Gimnastyka fitness dla Pań - pośladki, brzuch

Halina Zapała sobota 09:00-09:45 *** 130 024 WPIA
Gimnastyka wzmacniająca i usprawniająca - zdrowy kręgosłup 10:00-10:45 ***

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

09:40-10:40

***

140

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

 

08:00-08:45

 

130

41 WS

08:50-09:35

 

130

41 WS

10:45-11:30

 

130

41 WS

11:35-12:20

 

130

41 WS

12:25-13:10

***

130

41 WS

13:15-14:00

***

130

41 WS

14:05-14:50

***

130

41 WS

piątek

 

08:00 - 08:45

***

130

41 WS

08:50 - 09:35

***

130

41 WS

09:40- 10:25

***

130

41 WS

10:30 -11:15

***

130

41 WS

11:20- 12:05

***

130

41 WS

joga   czwartek   ZAWIESZONE 130 41 WS

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

12:00-13:00

***

130

41 WS

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

***

130

41 WS

Hatajoga

14:00-15:30

***

160

41 WS

Praktyka świadomego oddychania

czwartek

09:00-9:45

ZAWIESZONE

130

41 WS

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

 

130

41 WS

Automasaż

10:50-11:50

***

150

41 WS

Joga klasyczna

12:00-12:45

***

130

41 WS

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

09:30-11:00

***

130

 

czwartek

10:00-11:30

***

130

 

 

***

 

 

ZAJĘCIA TANECZNE

Tańce świata

mgr Magdalena

Langowska-Sparzak

piątek

 

12:15-13:15

poziom podstawowy+

130

41 WS

Salsa

13:20-14:20 

41 WS

Zajęcia fitness z elementami zumby

mgr Bożena Hinca

wtorek

11:00-11:45

kontynuacja/nowi

120

41 WS

Taniec country

+lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

130

41 WS

13:00-14:15

poziom I - nowa grupa

41 WS

Taniec dla każdego! (pary)

11:30-12:45

poziom podstawowy+

41 WS

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Zajęcia komputerowe

Daniel Darul

czwartek

08:55-09:55

Kontynuacja/nowa grupa

180

157 neofilologia

09:55-11:25 

200

157 neofilologia

11:25-12:25

180

157 neofilologia

12:25-13:55

200

157 neofilologia

13:55-14:55

180

157 neofilologia

Smartfony i inne elektroniczne gadżety

Piątek

09:00-10:30

Kontynuacja/nowa grupa

180

376

neofilologia

10:30-12:00 

376 

neofilologia

12:00-13:30 

376

neofilologia

WARSZTATY

 

Religie świata

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00 

Kontynuacja/nowa grupa

110

2.50 WFIL

Kurdowie i Kurdystan

12:45-13:45 

Kontynuacja/nowa grupa

2.50 WFIL

Historia Gdańska

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15 

 

 

 

110

021 neofilologia

11:30-13:00 

021 nefilologia

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

 

dr Maciej Rydel

środa

 

11:00-12:30

Kontynuacja/nowa grupa

120

D2 WCH

Warsztaty kreatywne (decoupage i florystyka)*

mgr Maria Warylewska

środa

(2 razy w miesiącu)

09:00-11:00 

Kontynuacja/nowa grupa

200

S424 WNS

* Terminy zajęć "Warsztatów kreatywnych": 28 luty, 20 i 27 marca, 10 i 17 kwietnia, 15 i 29 maja, 12 czerwca 2024 

Warsztaty z psychologii pozytywnej

mgr Katarzyna Kozłowska

środa

od 06 marca 2024

12:00-13:00

kontynuacja/nowa grupa

130

D3 WCH

Filozofia, jako sztuka życia

mgr Krystyna Bembennek

poniedziałek

15:00- 16:30

kontynuacja/nowa grupa

140

S336 WNS

Psychologia zdrowia

dr Elżbieta Żukowska

poniedziałek

15:00 -16:30

kontynuacja/nowa grupa

150

2.18 WFiL

Apetyt na życie

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

13:15 - 14:45

NOWOŚĆ

170

A307 WNS

Praca z ciałem i głosem mgr Jolanta Karge-Kus czwartek 15:30 - 17:00 ZAWIESZONE 200 S427 WNS
NOWOŚĆ

Rytmika z choreoterapią

od 14 marca 2024

dr Marzena Kamińska czwartek

09:00-09:55

ZAWIESZONE 150 S427 WNS
Warsztaty twórcze "Saga rodzinna" dr Elżbieta Żukowska wtorek 09:45-11:15 NOWOŚĆ 150 C203 WNS
 

 

 

 

UWAGA!!!

Prosimy o uregulowanie opłat do 16 lutego 2024 za semestr letni 2023/2024.

Ceny za zajęcia mogą ulec zmianie w zależności od ilości uczestników.

 

W celu prawidłowego dokonania płatności i jej zaksięgowania należy:

w tytule przelewu wpisać GUTW - numer indeksu, imię i nazwisko Słuchacza

dokonać wpłaty na rachunek:

Nr konta GUTW UG: 59 1240 1271 1111 0010 4368 2415.

Dane: Gdańsku Uniwersytet Trzeciego Wieku UG, ul. Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk.

Po dokonaniu przelewu prosimy o przekazanie pracownikom Biura GUTW bankowego potwierdzenia przelewu (wygenerowany elektronicznie można przesłać na adres: trzeciwiek@ug.edu.pl).

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Joanna Szemraj
Treść wprowadzona przez: Joanna Szemraj
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 23 lutego 2024 roku, 14:41