Dyżury lektorskie i plany zajęć
Semestr letni 23/24
Lektor |
Dzień |
Godziny konsultacji |
Andrzejewski Piotr |
poniedziałek czwartek |
godz 9 45 - 11 15 WE sala 628 godz 11 30 - 13 00 WE sala 628 - Plan |
Bajerska Paula |
środa piątek |
godz 14 45 - 15 30 WFil sala 301 godz 14 30 - 15 15 WH (Bielańska) sala 29 - Plan |
Bilau Tomasz |
czwartek |
godz 12 15 - 13 45 WB sala C310 - Plan |
Błaszkowska Agnieszka |
czwartek dyżur lektorski czwartek dyżur dyrektorski |
godz 10 30 - 12 00 WE sala 628/602 godz 12 00 - 13 30 WE sala 628/602 - Plan |
Broniewska – Lenarczyk Magdalena |
czwartek |
godz 8 00 - 9 30 WPiA sala 1026 - Plan |
Chmielewska Joanna |
w semestrze letnim nie prowadzi zajęć |
|
Cich Iwona |
piątek |
godz 10 00 - 11 30 WE sala 607 - Plan |
Dłużyk Izabela |
czwartek |
godz 9 45 - 11 15 WH sala 2.7 - Plan |
Dulska Anna |
wtorek wtorek |
godz 13 20 - 14 05 WMFiI sala A303 godz 15 35 - 15 20 WMFiI sala A303 - Plan |
Dużyńska Violetta |
piątek |
godz 15 00 - 16 30 WOiG sala 110 - Plan |
Gagan David |
piątek |
godz.10 45 - 12 15 WE sala 626 - Plan |
Gagan Marianna |
wtorek |
godz 12 30 - 14 00 budynek logopedia sala 111 - Plan |
Gawin Monika |
wtorek środa |
godz 9 00 - 9 45 WH sala 4.11 godz 9 00 - 9 45 WH (Bielańska) sala 105 - Plan |
Gorczyńska Ilona |
poniedziałek czwartek |
godz 11 20 - 12 05 WZ sala C1 godz 11 20 - 12 05 WMFil sala D002 - Plan |
Grzegorczyk Oliwia |
środa | godz 10 00 - 11 30 WE sala 411 - Plan |
Horodecka Barbara |
poniedziałek środa |
godz 14 45 - 15 15 WNS sala B206 godz 14 45 - 15 15 WNS sala B206 - Plan |
Janiak – Sieniawska Anna |
wtorek czwartek |
godz 7 00 - 7 45 WPiA sala 1025 godz 7 00 - 7 45 WPiA sala 1025 - Plan |
Judycka Zofia |
środa |
godz 11 45 - 13 15 WNS sala C205 - Plan |
Komorowska Magdalena |
poniedziałek wtorek |
godz 17 30 - 18 15 WFil sala 4.62 godz 13 00 - 13 45 WFil sala 4.11 - Plan |
Kortas Katarzyna |
poniedziałek czwartek |
godz 9 40 - 10 40 WNS sala A309 godz 10 50 - 11 20 WNS sala A301 - Plan |
Korzeniowska Renata |
środa |
godz 11 20 - 12 50 WE sala 608 - Plan |
Krajnik Łukasz |
poniedziałek | godz 7 00 - 8 30 WPiA sala 1025 - Plan |
Król Monika |
wtorek czwartek |
godz 7 15 - 8 00 WE sala 508 godz 7 15 - 8 00 WE sala 508 - Plan |
Kruszewska Katarzyna |
środa dyżur kierowniczy czwartek dyżur lektorski |
godz 10 00 - 11 30 WE sala 618 godz 10 00 - 11 30 WE sala 618 - Plan |
Krzywańska – Frankowska Emilia |
poniedziałek dyżur dyrektorski środa dyżur lektorski piątek dyżur lektorski |
godz 8 30 - 9 30 WE sala 628 godz 11 30 - 13 00 WE sala 628 godz 11 30 - 12 00 WE sala 628 - Plan |
Kubica-Daniel Barbara |
wtorek środa |
godz 17 15 - 18 00 WB sala C110 godz 13 15 - 14 00 WH sala 2.14 - Plan |
Kudlik-Jędruch Małgorzata |
poniedziałek środa |
godz 12 30 - 13 15 WH sala 4.11 godz 10 45 - 11 30 WE sala 606 - Plan |
Kuleta Rafał |
poniedziałek |
godz 13 00 - 14 30 WE sala 606 - Plan |
Kupper Lucyna |
środa |
godz 7 55 - 9 25 WPiA sala 1025 - Plan |
Kurecka Iwona |
wtorek czwartek |
godz 14 00 - 14 45 WNS sala A301 godz 14 00 - 14 45 WMFiI sala D002 - Plan |
Kwiatkowski Paweł |
wtorek piątek |
godz 11 30 - 12 15 WOiG sala 110 godz 12 15 - 13 00 WOiG sala 110 - Plan |
Landsman – Kwapińska Joanna |
wtorek czwartek piątek |
godz 7 30 - 8 00 WPiA sala 4037 godz 1 30 - 8 00 WPiA sala 4037 godz 9 00 - 9 30 WPiA sala 2002 - Plan |
Mai Izabela |
czwartek czwartek |
godz 13 00 - 13 45 WE sala 605 godz 15 45 - 16 30 WMFiI sala A302 - Plan |
Makara Joanna |
środa dyżur lektorski piątek dyżur kierowniczy |
godz 11 30 - 13 00 WE sala 624 godz 11 30 - 13 00 WE sala 624 - Plan |
Mechlińska - Pauli Monika |
wtorek czwartek |
godz 9 45 - 10 30 W Biotech sala 040 godz 8 30 - 9 15 W Biotech sala 040 - Plan |
Michalska Katarzyna |
poniedziałek wtorek |
godz 14 15 - 15 00 WNS sala A202 godz 14 15 - 15 00 WNS sala A308 - Plan |
Montano Delgado Jose |
środa | godz 11 3 - 13 00 WFil sala 246 - Plan |
Moran Magdalena |
poniedziałek czwartek |
godz 10 30 - 11 30 WNS sala A306 godz 11 00 - 11 30 WNS sala A306 - Plan |
Moszczyńska – Janicka Irena |
wtorek |
godz 11 15 - 12 45 WMFiI sala D002 - Plan |
Mrozek Ewa |
wtorek piątek |
godz 11 00 - 11 55 WCH sala C314 godz 7 00 - 7 35 WCH sala C314/C310 - Plan |
Nazaruk Marta |
środa |
godz 11 40 - 13 10 WH sala 3.57 - Plan |
Pawłowska Beata |
wtorek dyżur kierowniczy wtorek dyżur kierowniczy wtorek dyżur lektorski piątek dyżur lektorski |
godz 11 00 - 11 45 WE sala 624 godz 15 35 - 16 20 WE sala 624 godz 14 50 - 15 35 WE sala 624 godz 11 20 - 12 05 WE sala 624 - Plan |
Pettke Elwira |
poniedziałek wtorek |
godz 15 45 - 16 30 WFil sala 3.64 godz 14 30 - 15 15 WFil sala 3.64 - Plan |
Puzyrewska - Deja Joanna |
poniedziałek środa |
godz 7 15 - 8 00 WH (Bielańska) sala 97 godz 7 15 - 8 00 WH sala 2.2 - Plan |
Radzikowski Piotr |
czwartek |
godz 11 15 - 12 45 WE sala 608 - Plan |
Rougier Nicolas |
wtorek piątek |
godz 13 05 - 14 05 WNS sala D305 godz 8 10 - 9 40 WNS sala D305 - Plan |
Ruta-Wojciechowska Adriana |
wtorek |
godz 11 30 - 13 00 WH sala 4.11 - Plan |
Stanek – Kozłowska Marzanna |
środa środa |
godz 11 00 - 11 30 WNS sala S460 godz 16 30 - 17 30 WNS sala S460 - Plan |
Stankiewicz Patrycja |
piątek | godz 10 30 - 12 00 WBiotech sala 032 - Plan |
Swebocka Alina |
poniedziałek dyżur dyrektorski piątek dyżur lektorski |
godz 11 30 - 13 00 WE sala 603/604 godz 8 00 - 9 30 WE sala 603/604 - Plan |
Szabała Andrzej |
środa |
godz 9 45 - 11 15 WNS sala S336 - Plan |
Szczepaniak Małgorzata |
środa |
godz 11 30 - 13 00 WE sala 620 - Plan |
Szpilczyńska Hanna |
w semestrze letnim nie prowadzi zajęć |
|
Szymianiec Agnieszka |
środa czwartek |
godz 10 45 - 11 30 WE sala 605 godz 10 45 - 11 30 WE sala 605 - Plan |
Śliwińska Izabela |
środa piątek |
godz 9 15 - 9 45 WZ sala B2 godz 10 30 - 11 30 WZ sala B2 - Plan |
Tenerowicz-Kudła Joanna |
poniedziałek poniedziałek czwartek |
godz 10 15 - 10 45 WNS sala A203 godz 13 55 - 14 25 WNS sala A203 godz 11 00 - 11 30 WNS sala A202 - Plan |
Trynkler - Zalaszewska Anna |
poniedziałek piątek |
godz 12 15 - 13 00 WH sala 4.11 godz 14 30 - 15 15 WE sala 607 - Plan |
Wałowski Zbigniew |
czwartek |
godz 11 05 - 12 35 WFiI sala D002 - Plan |
Włodarczyk Martyna |
poniedziałek |
godz 14 45 - 16 15 WE sala 620 - Plan |
Wójcik – Rogatka Agnieszka |
wtorek |
godz 10 30 - 12 00 WCH sala C314 - Plan |
Wysomierska-Tkacz Agnieszka |
poniedziałek czwartek |
godz 12 30 - 13 15 WH sala 4.11 godz 10 45 - 11 30 WE sala 606 - Plan |
Yumahulava Marharyta |
wtorek | godz 10 30 - 12 00 WFil sala 1.18 - Plan |
Dyżury online odbywają się poprzez MS Teams.