fbpx Oferta dodatkowa - semestr letni, rok akademicki 2018/2019 | GUTW

Oferta dodatkowa - semestr letni, rok akademicki 2018/2019 | GUTW

Oferta dodatkowa - semestr letni, rok akademicki 2018/2019

Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 7 marca 2019 roku, 11:25

OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2018/2019

Aktualizacja 14.02.2019

PROSIMY O BIEŻĄCE CZYTANIE AKTUALNOŚCI! INFORMACJE SĄ DOSTĘPNE W: GABLOCIE, INTERNECIE, BIURZE GUTW. SALA, W KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA, MOŻE ULEC ZMIANIE Z SEMESTRU NA SEMESTR!

 PODANA CENA JEST OPŁATĄ ZA SEMESTR ZAJĘĆ.

 

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

LEKTORATY: JĘZYKI OBCE

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

1.3

Język angielski

mgr Alicja Karaś

poniedziałek

1029 WPiA

12:00-13:00

podstawowy + (kont.)

100

1.4

13:10-14:10

kontynuacja.

100

2.0

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

3053 WPiA

14:45-15:45

początkująca kont.

100

2.1

16:00-17:00

średniozaawan. (A2/B1)

100

2.2

17:10-17:55

średniozaawan. (A2/B1)

80

2.3

18:10-19:10

średniozaawan. ++ (B1+)

100

3.1

Język niemiecki

mgr Izabela Kowalska

poniedziałek

2.51  WFIL

16:30-17:30

średniozaawans. ++

100

3.2

wtorek

2.52 WFIL

16:30-17:30

poziom zaawansowany

100

4.1

Język niemiecki

mgr Angelika Leśniak

wtorek

 C104 WNS

14:05-15:05

kont. podstawowy ++

100

4.2

15:10-16:40

średniozaawansowany

150

5

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

3042 WPiA

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

80

6.1

Język francuski

 

mgr Ewa Bobrzecka

poniedziałek

2.51 WFIL

10:00-11:30

zaawansowany

150

6.2

11:45-12:45

średniozaawansowany

100

7.0

Język włoski

mgr Alina Żołnierkiewicz

wtorek

 C208WNS

12:20-13:50

średniozaawansowana

150

7.1

14:00-15:30

zaawansowana

150

7.2

16:00-17:00

kont. początkująca

100

8.0

Język hiszpański

mgr Joanna Conejo

czwartek

3053 WPiA

13:10-14:40

średniozaawans. ++

150

8.1

11:30-12:30

p. podstawowy kont.

100

WARSZTATY, ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

10.1

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

2.51 WFIL

13:15-14:45

średniozaawans.

90

10.2

15:00-16:30

średniozaawans.

90

10.3

16:45-18:15

bardzo zaawansowana

90

10.4

środa

10:30-12:00

średniozaawans.

90

10.5

12:15-13:45

poziom podstawowy

90

11.1

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

 S424 WNS

10:00-13:00

Poziom I

150

11.2

13:30-16:30

Poziom II

150

11.3

wtorek

10:00-13:00

Poziom II

150

12

Fotografia dla każdego

mgr Dariusz Lisowski – zajęcia zawieszone.

13

Podstawy filozofii

dr Iwona Krupecka

czwartek

S341 WNS

11:15-12:45

kontynuacja 

80

14.1

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

czwartek

2025 WPiA

15:00-19:00

kontynuacja

100

15.1

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

2025 WPiA

10:00-11:30

grupa I

80

15.2

11:45-13:15

grupa II

80

16.1

Historia sztuki

mgr K. Danilewicz

poniedziałek

 18.02 - zajęcia w sali 1029 WPiA

 od 25.02 - zajęcia w sali 3053

8:30-10:00

kontynuacja (IV/IV)

80

16.2

10:00-11:30

kontynuacja

80

17.1

Turystyka kulturowa*

*kontynuacja Historii Sztuki

czwartek

2025 WPiA

9:00-10:30

kontynuacja (II/IV)

80

17.2

10:30-12:00

kontynuacja

80

18

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

2.51 WFIL

13:30-15:00

kontynuacja/nowi

120

19.1

Religioznawstwo

UWAGA! ZAJĘCIA OD 27 lutego!

mgr P.Staroń

środa

C201 WNS

10:00-11:00

kontynuacja

80

19.2

11:00-12:00

kontynuacja

80

20

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

A201 WNS

15:30-17:00

kontynuacja

100

21.1

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

A306 WNS

15:00-16:30

kontynuacja zaawans.

50

21.2

16:45-18:15

kontynuacja podst.

50

Terminy zajęć „Kultura Japonii”:   18 i 25 lutego, 11 i 25 marca, 8 i 29 kwietnia, 13 i 27 maja.

22

Psychologia społeczna

dr Jolanta Dyrda

środa

3044 WPiA

11:30-13:00

kontynuacja/nowi

80

23

Trening Pamięci

mgr Edyta Bonk

wtorek

C207 WNS

13:00-14:00

kontynuacja

80

24

Terapia tańcem 

czwartek

41 WS

13:15-14:15

kontynuacja

80

25

Gimnastyka umysłu

czwartek

2.51 WFIL

11:30-13:00

kontynuacja

90

26

Twórcze myślenie

10:15-11:15

kontynuacja

80

27.1

Aby chciało się chcieć

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

2.51 WFIL

9:00-10:30

kontynuacja

80

27.2

Psychologia szczęścia

10:45-12:15

NOWA GRUPA

80

ZAJĘCIA RUCHOWE

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

28.1

Siłownia

mgr Robert Budnik

piątek

026 WPiA

14:00-14:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

28.2

14:45-15:30

kontynuacja (II/II sem.)

80

29.1

Gimnastyka

usprawniająca

poniedziałek

024 WPiA

10:55-11:40

kontynuacja (II/II sem.)

80

29.2

11:40-12.25

kontynuacja (II/II sem.)

80

29.3

62 DREK

13:00-13:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

62 DREK

11:00-11:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.2

11:45-12:30

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.3

wtorek

62 DREK

10:55-11:40

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.4

11:45-12:30

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.5

Gimnastyka ogólna

środa

024 WPiA

12:15 -13:00

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.6

13:00-13:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.7

czwartek

024 WPiA

14:00-14:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

30.8

14:45-15:30

kontynuacja (II/II sem.)

80

32.1

Gimnastyka dla pań

siłownia

mgr Janina Górtowska

piątek

026 WPiA

12:15-13:00

kontynuacja (II/II sem.)

80

32.2

13:00-13:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

32.3

Gimnastyka dla pań

fitness

sobota

024 WPiA

9:00-9:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

33

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

9:55-10:55

kontynuacja (II/II sem.)

90

34.1

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

8:15-9:00

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.2

9:05-9:50

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.3

11:00-11:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.4

11:50-12:35

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.5

12:40-13:25

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.6

14:00-14:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.7

14:50-15:35

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.8

piątek

41 WS

8:00 - 8:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.9

8:50 - 9:35

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.10

9:40 - 10:25

kontynuacja (II/II sem.)

80

34.12

10:30 -11:15

NOWA GRUPA

80

34.11

11:20- 12:05

kontynuacja (II/II sem.)

80

36.1

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

41 WS

12:00-13:00

kontynuacja (II/II sem.)

80

36.2

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

kontynuacja (II/II sem.)

80

36.3

Hatajoga

14:00-15:30

kontynuacja (II/II sem.)

120

36.4

Joga relaks. - wolna

czwartek

41 WS

9:00-9:45

kontynuacja (II/II sem.)

80

36.5

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

kontynuacja (II/II sem.)

80

36.6

Automasaż

10:50-11:35

kontynuacja (II/II sem.)

100

36.7

Joga relaksacyjna

11:45-12:30

kontynuacja (II/II sem.)

80

39.1

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

Miejsce zbiórki**  

9:30-11:00

kontynuacja (II/II sem.)

100

39.3

czwartek

9:30-11:00

kontynuacja (II/II sem.)

100

39.4

11:30-13:00

kontynuacja (II/II sem.)

100

ZAJĘCIA TANECZNE

40

TAŃCE ŚWIATA

Hanna Plata

czwartek

41 WS

14:25–15:10

UWAGA!

NOWA GRUPA

opis zajęć -> kliknij tutaj

80

41.1

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

41 WS

9:00-9:45

poziom I

80

41.2

10:00-10:45

poziom II

80

41.3

Latino dla kobiet

11:00-11:45

kontynuacja

80

42.1

Taniec country

+ lady Latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

41 WS

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

42.2

13:00-14:15

poziom I (podstawy)

120

42.3

Taniec dla każdego!

pary/solo

11:30-12:45

poziom podstawowy

120

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE, sala 2018 WPiA

43.1

dr Mirosława Łepek

Komputer

sala 2018 WPiA

czwartek

9:00-9:45

kontynuacja – fotografia cyfrowa

80

43.2

10:00-11:30

kontynuacja - surfowanie w Internecie

160

43.3

11:45-12:30

kontynuacja – senior w sieci

80

43.4

12:45-13:30

kontynuacja - Internet zaawansowany

80

43.5

piątek

9:00-10:00

ABC Komputera - kontynuacja podstawy (IV/IV sem.)

100

43.6

10:00-11:30

ABC Komputera - kontynuacja podstawy (IV/IV sem.)

160

*PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ PROSIMY O SPRAWDZENIE SAL, W KTÓRYCH ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ!!!

BIURO GUTW: ul. Bażyńskiego 1a, pok. 119, I piętro.

Godziny otwarcia: środa, czwartek 10:00 - 14:00, pozostałe dni: 10:00 – 15:00.