fbpx Organizacja roku - WAŻNE INFORMACJE! | GUTW

Organizacja roku - WAŻNE INFORMACJE! | GUTW

Organizacja roku - WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Państwo,

Zapisy i finanse na rok akademicki 2020/2021 – semestr zimowy:

Wszyscy Państwo zostajecie przeniesieni automatycznie na kolejny semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021.

Przenosimy też Państwa automatycznie na wszystkie deklarowane zajęcia, które miały odbywać się w tym semestrze.

Państwa wpłaty – w całości, bez jakichkolwiek potrąceń również zostają przeniesione na kolejny semestr – zimowy  2020/2021

Rezygnacje:

W przypadku rezygnacji z jakichkolwiek zajęć w kolejnym semestrze – będziecie Państwo musieli wypełnić i dostarczyć druk. Będziecie mieli na to czas do dwóch tygodni po rozpoczęciu roku akademickiego w październiku. Po zapoznaniu się z oferta zajęć, godzin i sal. Druki, formularze itp. podamy Państwu później.

Karty wjazdu

Są ważne cały czas, również podczas wakacji.

Biuro GUTW pracuje w systemie zmianowym, jednak prosimy o NIE PRZYCHODZENIE do biura. Jeśli naprawdę macie Państwo sprawę, którą musicie załatwić osobiście – uprzejmie proszę umówić się wcześniej telefonicznie.  Dostępne są oba tel.: 725 991 094 oraz 58 5232354, a także email: trzeciwiek@ug.edu.pl

Magdalena Nieczuja - Goniszewska

Kierownik Biura GUTW UG