fbpx OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2019/2020 | GUTW

OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2019/2020 | GUTW

OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2019/2020

 

Aktualizacja 19.01.2020

OFERTA DODATKOWA - SEMESTR LETNI 2019/2020

 

 

PROSIMY O BIEŻĄCE CZYTANIE AKTUALNOŚCI! INFORMACJE SĄ DOSTĘPNE W: GABLOCIE, INTERNECIE, BIURZE GUTW. SALA, W KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA, MOŻE ULEC ZMIANIE Z SEMESTRU NA SEMESTR!

 PODANA CENA JEST OPŁATĄ ZA SEMESTR ZAJĘĆ.

NR

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

DZIEŃ

SALA

GODZINA

GRUPA

CENA

 

LEKTORATY: JĘZYKI OBCE

 

1.3

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

C207 WNS

12:00-13:00

podstawowy +

100

 

1.4

13:10-14:10

średniozaawan.

100

 

1.6

czwartek

2.49 WFIL

09:45-10:45

nowa grupa od podstaw

100

 

1.5

11:30-12:30

średniozaawan.

100

 

2.0

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

2.51 WFIL

08:45-09:45

początkująca kont.

100

 

2.1

9:55-10:55

średniozaawan. (A2/B1)

100

 

2.2

11:05-12:05

zaawans. (B1/C1)

100

 

2.3

12:15-13:15

podstawowy +

100

 

3.1

Język niemiecki

mgr Izabela Kowalska

poniedziałek

2.51 WFIL

16:30-17:30

średniozaawans. ++

100

 

3.2

wtorek

2.52 WFIL

16:30-17:30

poziom zaawansowany

100

 

4.1

Język niemiecki

mgr Angelika Leśniak

wtorek

C104 WNS

14:05-15:05

kont. podstawowy ++

100

 

4.2

15:10-16:40

średniozaawansowany

150

 

4.3

czwartek

2.49 WFIL

13:10-14:40

podstawowy +

150

 

5

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

2.2 WFIL

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

80

 

6.1

Język francuski

mgr Ewa Bobrzecka

poniedziałek

2.51 WFIL

10:00-11:30

zaawansowany

150

 

6.2

11:45-12:45

średniozaawansowany

100

 

7.0

Język włoski

mgr Alina Żołnierkiewicz

wtorek

C203 WNS

12:20-13:50

średniozaawansowana

150

 

7.1

14:00-15:00

podstawowy +

150*

 

7.2

15:15-16:15

podstawowy ++

116*

 

*cena zależna od ilości uczestników w grupie

 

8.0

Język hiszpański*

Nancy Villegas

poniedziałek

319 DREK

10:30-12:00

średniozaawansowany

150

 

8.1

środa

 

11:00-12:30

nowa grupa od podstaw

150

 

*Zajęcia z języka hiszpańskiego rozpoczynają się w marcu 2020

 

WARSZTATY, ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

 

10.1

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

2.51 WFIL

13:30-15:00

średniozaawans.

90

 

10.2

15:15-16:45

średniozaawans.

90

 

10.3

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

90

 

2.51 WFIL

09:00-10:30

NOWA GRUPA

90

 

10.4

środa

10:40-12:10

średniozaawans.

90

 

10.5

12:20-13:50

poziom podstawowy

90

 

11.1

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

S424 WNS

10:00-13:00

Poziom I

150

 

11.2

13:30-16:30

Poziom II

150

 

11.3

wtorek

10:00-13:00

Poziom II

150

 

13

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

piątek

S341 WNS

13:15-14:45

kontynuacja  /nowi

80

 

14.1

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

0.28 Biblioteka

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

100

 

14.2

czwartek

022 Neofilologia

14:00-17:00

kontynuacja

 

15.1

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

411 Rektorat

10:00-11:30

grupa I

80

 

15.2

11:45-13:15

grupa II

80

 

16.1

Historia sztuki

mgr K. Danilewicz

poniedziałek

0.28 Biblioteka

08:30-10:00

kontynuacja  (I poziom)

80

 

16.2

10:00-11:30

kontynuacja (II poziom)

80

 

17.1

Turystyka kulturowa*

*kontynuacja Historii Sztuki

środa

411 Rektorat

09:00-10:30

kontynuacja (IV poziom)

80

 

17.2

10:30-12:00

kontynuacja (III poziom)

80

 

18

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

2.51 WFIL

13:30-15:00

kontynuacja/nowi

120

 

20

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

A201 WNS

15:30-17:00

kontynuacja

100

 

21.1

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

A205 WNS

15:00-16:30

kontynuacja

50

 

21.2

16:45-18:15

poziom podstawowy +

50

 
Terminy zajęć „Kultura Japonii”:   17 lutego, 2, 16 i 30 marca, 6 i 20 kwietnia, 4 i 18 maja 1 i 8 czerwca 2020.
 

22

Psychologia społeczna

dr Jolanta Dyrda

środa

2.7 WFIL

11:30-13:00

kontynuacja/nowi

(ostatni semestr)

80

 

23

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

C104 WNS

13:00-14:00

poziom podstawowy +

80

 

24.1

24.2

Terapia tańcem 

czwartek

41 WS

13:15-14:15

zaawansowana

80

 

14:20-15:20

poziom podstawowy +

80

 

25

Gimnastyka umysłu

czwartek

2.51 WFIL

11:30-13:00

kontynuacja

90

 

26

Twórcze myślenie

10:15-11:15

poziom podstawowy +

80

 

27.1

Psychologia szczęścia

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

319 DREK

10:30-12:00

poziom podstawowy +

80

 

27.2

Komunikacja bez przemocy

09:00-10:30

nowa grupa NOWOŚĆ

80

 

ZAJĘCIA RUCHOWE

 

28.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

piątek

026 WPiA

14:00-14:45

***

80

 

28.2

14:45-15:30

***

80

 

29.1

poniedziałek

62 DREK

11:30-12:15

***

80

 

29.2

 

024 WPiA

12:30-13.15

***

80

 

 

29.3

13:15-14:00

***

80

 

30.1

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

62 DREK

10:00-10:45

***

80

 

30.2

10:45-11:30

***

80

 

30.3

wtorek

62 DREK

11:00-11:45

***

80

 

30.4

11:45-12:30                       

***

80

 

30.5

Gimnastyka ogólna

środa

024 WPiA

12:30 -13:30

***

80

 

30.6

13:30-14:00

***

80

 

30.7

czwartek

024 WPiA

14:00-14:45

***

80

 

30.8

14:45-15:30

***

80

 

32.1

Gimnastyka dla pań

siłownia

mgr Janina Górtowska

piątek

026 WPiA

12:30-13:15

***

80

 

32.2

13:15-14:00

***

80

 

32.3

Gimnastyka dla pań

fitness

sobota

024 WPiA

09:00-9:45

***

80

 

33

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

09:55-10:55

***

90

 

34.1

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

41 WS

08:15-9:00

***

80

 

34.2

09:05-9:50

***

80

 

34.3

11:00-11:45

***

80

 

34.4

11:50-12:35

***

80

 

34.5

12:40-13:25

***

80

 

34.6

14:00-14:45

***

80

 

34.7

14:50-15:35

***

80

 

34.8

piątek

41 WS

08:00 - 8:45

***

80

 

34.9

08:50 - 9:35

***

80

 

34.10

09:40- 10:25

***

80

 

34.11

10:30 -11:15

***

80

 

34.12

11:20- 12:05

***

80

 

36.1

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

41 WS

12:00-13:00

***

100

 

36.2

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

***

100

 

36.3

Hatajoga

14:00-15:30

***

140

 

36.4

Joga relaks. - wolna

czwartek

41 WS

09:00-9:45

***

100

 

36.5

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

***

100

 

36.6

Automasaż

10:50-11:50

***

120

 

36.7

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

***

100

 

39.1

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

Miejsce zbiórki** 

09:30-11:00

***

100

 

39.3

czwartek

09:30-11:00

***

100

 

39.4

11:30-13:00

***

100

 

ZAJĘCIA TANECZNE

 

40.1

TAŃCE ŚWIATA

mgr Magdalena Langowska - Sparzak

piątek

41 WS

12:15-13:15

poziom podstawowy +

80

 

40.2

Salsa

13:20-14:20

poziom podstawowy +

 

41.2

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

41 WS

10:00-10:45

zaawansowana

80

 

41.3

Latino/broadway jazz dla kobiet

11:00-11:45

poziom podstawowy +

80

 

42.1

Taniec country

+ lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

41 WS

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

 

42.2

13:00-14:15

poziom I (podstawy)

120

 

42.3

Taniec dla każdego!

pary/solo

11:30-12:45

poziom podstawowy +

120

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE, sala 2018 WPiA

 

43.1

Daniel Darul Komputer

sala 2018 WPiA

 

czwartek

 09:00-10:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

 

43.2

10:00-11:30

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

150

 

43.3

11:30-12:30

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

 

43.4

12:30-14:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

150

 

43.5

14:00-15:00

ABC komputera + kontynuacja/nowa grupa

100

 

43.6

piątek

09:00-10:30

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
nowa grupa   NOWOŚĆ

100

 

43.7

10:30:12:00

ABC: smartfony i inne elektroniczne gadżety
nowa grupa    NOWOŚĆ

100

 

Religie świata i historia Gdańska

 

44.1

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00

Religie świata

2.51 WFIL

80

 

44.2

12:45-13:45

Religie świata

2.18 WFIL

80

 

45.1

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15

Historia Gdańska

2.7 WFIL

40

 

45.2

14:00-15:30

2.6 WFIL

 

NOWOŚĆ – WARSZTATY

 

46.1

dr Maciej Rydel

środa

11:00- 12:30

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

4037 WPiA

80

 

47.1

mgr Jerzy Snakowski

czwartek
(raz w miesiącu)

11:45 – 13:00

Warsztaty operowe

4037 WPiA

80

 

Terminy zajęć „Warsztatów operowych”:  20 lutego, 12 marca, 9 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca

 

48.1

mgr Olga Dębicka

czwartek
(raz w miesiącu)

11:30 – 13:30

Archiwizowanie losów Gdańszczan

4037 WPiA

90

 

Terminy zajęć „Archiwizowanie losów Gdańszczan”:  20 lutego, 27 marca, 2 kwietnia, 14 maja, 4 czerwca

 

49.1

mgr Maria Warylewska

czwartek
(dwa razy w miesiącu)

09:00-11:00

Warsztaty kreatywne

(decoupage i florystyka)

S424 WNS
(sala plastyczna)

100*

 

Terminy zajęć „Warsztatów kreatywnych”: 27 lutego, 12 i 26 marca, 9 i 23 kwietnia,  14 i 28 maja,  4 i 18 czerwca

* Warsztaty kreatywne – z uwagi na charakter zajęć możliwa będzie konieczność zakupu niektórych materiałów we własnym zakresie.

 

NOWOŚĆ – gimnastyka z elementami samoobrony

 

50.1

Kuba Jakubczyk

wtorek

09:00-09:45

Gimnastyka z elementami samoobrony

41 WS

80

 

50.2

środa

08:30-09:15

KŁADKI

80

 

*PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ PROSIMY O SPRAWDZENIE SAL, W KTÓRYCH ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA: Zajęcia od podstaw zaznaczone są jako „nowa grupa” – pozostałe to kontynuacja.

 

SZACHIŚCI: osoby chcące pograć towarzysko w szachy zapraszamy (z własnymi szachami) w  czwartki: 20 lutego, 5 i 19 marca, 2 i 16 kwietnia, 7 i 21 maja oraz 4 i 18 czerwca w godz. 13.15 – 14.15 do sali 4.51 Wydziału Filologicznego

 

Koncerty – Sala teatralna budynku Neofilologii (godz. 16.00. Na widownię zapraszamy o 15.45):

 

28.02 – Piosenka 20 – lecia międzywojennego

27.03 – Trzech tenorów

17.04 – Sonata wiosenna

29.05 – Trzy soprany

20.06 – Orkiestra symfoniczna. Zakończenie roku muzycznego

 

 

BIURO GUTW: ul. Bażyńskiego 1a, pok. 119, I piętro.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00 - 15:00

 

www.gutw.ug.edu.pl              tel.: 58 523 23 54        tel. kom.  725991094              trzeciwiek@ug.edu.pl

 

 

                                                               

 

 

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Magdalena Nieczuja-Goniszewska
Treść wprowadzona przez: Magdalena Nieczuja-Goniszewska
Ostatnia modyfikacja: 
niedziela, 19 stycznia 2020 roku, 22:11