Wykłady: wtorek, środa, czwartek | GUTW

Wykłady: wtorek, środa, czwartek

Prosimy o zapoznanie się z aktualną listą wykładów

Uwaga - następne Spotkania filmowe z p. mgr Elwirą Rewińską odbęda się 22 i 24 października.

UWAGA - ZAJĘCIA DODATKOWE:

dodatkowy j.angielski dla średniozaawansowanych w czwartki w godz.11.30 - 13.30 w sali 2.49 Wydziału Filologiczno - Historycznego

dodatkowe miejsca na zajęciach z Historii SztukiTurystyki Kulturowej u p. K.Danielewicz we wszystkich grupach. Dni, sale i godziny - na liście aktualnych zajęć.Opłata semestralna 80 zł.

dodatkowe miejsca na zajęcia Muzyka bliżej nas u p. mgr S.Grażyńskiej. Dzień, sala i godziny - na liście aktualnych zajęć.Opłata semestralna 80 zł.

dodatkowe miejsce na zajęcia Spotkania filmowe u p. mgr Elwiry Rewińskiej. Tylko wtorek w auli 0.28 Biblioteki Głownej w godz. 14.00 - 17.00, Kolejne zajęcia 22.10.2019! Opłata semestralna 80 zł.

Oznaczenia budynków przy numerach sal:

WS - tzw. stołówka

WNS - Wydział Nauk Społecznych

WFIL - Wydział Filologiczno - Historyczny

DREK - dawny Rektorat (budynek przy ul. Bażyńskiego 1)

Mapa Kampusu z budynkami: https://ug.edu.pl/kontakt/mapy

UWAGA - wykłady odbywają się we wtorki, środy i czwartki.

Proszę sprawdzić godziny, tematy i budynki w ZAŁĄCZNIKU!

wykłady
czwartek, 17 października 2019 roku, 14:39