KOMUNIKATY BIEŻĄCE, AKTUALNOŚCI, ZMIANY | GUTW

JĘZYK WŁOSKI mgr Alina Żołnierkiewicz

wszystkie grupy   ZAJĘCIA ODWOŁANE

dnia 14 listopada

z powodu choroby osoby prowadzącej.

16 listopada - czwartek

TURYSTYKA KULTUROWA - mgr K. Ziembińska

w czwartek, 16 listopada

ZAJĘCIA ODWOŁANE

24 listopada - PIĄTEK

Serdecznie zapraszamy na koncert z cyklu

Spotkania z muzyką,

który odbędzie się

w piątek, 24 listopada 2017,

godz. 16:00, Sala Teatralna w budynku Neofilologii

Tematem koncertu będzie:

„Wirtuozeria, improwizacja, piosenka”

Wystąpią:

Katarzyna Roglaska

oraz Artur Sychowski

Koncert poprowadzi:

Stanisława Grażyńska

Wstęp wolny!

ZWROTY

REZYGNACJE, ZWROTY DO ODBIORU W KASIE OD 13 LISTOPADA br.

Zapraszamy po odbiór zwrotów do Kasy UG

osoby, które złożyły wnioski o rezygnację z zajęć z zaznaczeniem opcji odbioru zwrotu w Kasie.

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości!

KASA: Rektorat -  III piętro, pok. 307, godz. 9:00-14:00 (pon. - pt.)

UWAGA!
  • MARSZ PO ZDROWIE Zajęcia marsz po zdrowie które zostay odwołane dnia 13 listopada zostaną odpracowane w sobotę, 18 listopada o godz. 9:30 (miejsce zbiórki bez zmian).

Osoby z grupy poniedziałkowej mogą również dołączyć do zajęć w czwartek o godz. 9:30 lub 11:30 w ramach odprcowania zajęć poniedziałkowych..

•  HISTORIA SZTUKI (poniedziałek) - zmiana sali od 16 października

Od poniedziałku, 16 października zajęcia z Historii Sztuki odbywać się będą w sali 1028 na Wydziale Prawa i Administracji.

• JĘZYK ANGIELSKI NOWA GRUPA, nauka od podstaw

TERMIN ZAJĘĆ WTOREK 14:45-15:45

lektor: Katarzyna Marcinkiewicz

Osoby zapisane na liście grupy proszone są o kontakt z Biurem GUTW, w celu: potwierdzenia  uczestnictwa w zajęciach.

• WARSZTATY BRYDŻOWE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ DO WARSZTATÓW BRYDŻOWYCH:

•WTOREK GODZ. 15:00–16:30 – GRUPA ŚREDNIOZAAWANS.
    •WTOREK  GODZ. 16:45 – 18:15 – GRUPA ZAAWANSOWANA
    •ŚRODA GODZ. 10:30 – 12:00 – GRUPA POCZĄTKUJĄCA
    •ŚRODA GODZ. 12:15 – 13:45 – NAUKA OD PODSTAW

Opłata za zajęcia wynosi 90 zł/semestr.

Zapisy w Biurze GUTW.!

NA WARSZTATY BRYDŻOWE MOGĄ ZAPISAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE SŁUCHACZE GUTW.

Komunikat dotyczący zmian w korzystaniu  z wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Uwaga!

Od dnia 01 września 2017r. zostanie uruchomiony system kontroli wjazdu na teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie. Od tej daty wjazd teren Kampusu będzie możliwy wszystkimi dostępnymi bramami z wykorzystaniem identyfikatora zbliżeniowego umieszczonego za szybą przednią pojazdu. W wyjątkowych sytuacjach wjazd będzie możliwy za pośrednictwem systemu domofonowego, który połączy nas bezpośrednio z dyspozytorem Straży Uniwersyteckiej. Wjazd dla gości i kontrahentów będzie możliwy przez bramy numer 2 (przy Rektoracie) oraz numer 5 (Przy Bibliotece Głównej) po otrzymaniu jednorazowej karty wjazdu od Obsługi Systemu Parkingowego. Do wjazdu samochodów dostawczych wyznaczona została brama nr 5, samochodów ciężarowych pow. 3,5 i autokarów – brama nr 9.

Kampus dostępny jest codziennie od 6.00 ÷ 22.00.
Wjazd z wykorzystaniem identyfikatorów będzie obowiązywał:

Poniedziałek – Czwartek 6.00 ÷ 22.00,
Piątek – 6.00 ÷ 15.00

W celu ubiegania się o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu oraz korzystania z miejsc parkingowych na terenie Kampusu należy:

1. pobrać i wypełnić Wniosek o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu UG, który stanowi załącznik do Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17

2. dokonać w Kasie Uniwersytetu Gdańskiego bezzwrotnej opłaty w wysokości 15,00 zł - dokonanie wpłaty powinno zostać potwierdzone na Wniosku.

3. złożyć wypełniony wniosek zgodnie ze wskazanym w Zarządzeniu punkcie.

4. zapoznać się z Regulaminem wjazdu i parkowania na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

UWAGA!
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się treścią Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17 wraz z załącznikami, które dostępne pod linkiem

źródło: http://ug.edu.pl/komunikaty/68331/zmiany_w_korzystaniu_z_wjazdu_na_teren_baltyckiego_kampusu_uniwersytetu_gdanskiego_w_oliwie

SALE W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

UWAGA SALE!

Sala w której odbywają się zajęcia może ulec zmianie z semestru na semestr!

Prosimy o sprawdzenie w jakiej sali odbywają się zajęcia przed ich rozpoczęciem.

bądź na bieżąco

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Agnieszka Nikodem