KOMUNIKATY BIEŻĄCE, AKTUALNOŚCI, ZMIANY | GUTW

W związku z potwierdzeniem kontynuacji uczestnictwa na GUTW UG

BIURO W DNIACH OD 11 DO 15 WRZEŚNIA

BĘDZIE NIECZYNNE!

Pracownicy Biura przebywać będą w sali gimnastycznej, w budynku przy ul. Bażyńskiego 1a.

Możliwy kontakt bezpośredni, mailowy.

Komunikat dotyczący zmian w korzystaniu
z wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Uwaga!

Od dnia 01 września 2017r. zostanie uruchomiony system kontroli wjazdu na teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie. Od tej daty wjazd teren Kampusu będzie możliwy wszystkimi dostępnymi bramami z wykorzystaniem identyfikatora zbliżeniowego umieszczonego za szybą przednią pojazdu. W wyjątkowych sytuacjach wjazd będzie możliwy za pośrednictwem systemu domofonowego, który połączy nas bezpośrednio z dyspozytorem Straży Uniwersyteckiej. Wjazd dla gości i kontrahentów będzie możliwy przez bramy numer 2 (przy Rektoracie) oraz numer 5 (Przy Bibliotece Głównej) po otrzymaniu jednorazowej karty wjazdu od Obsługi Systemu Parkingowego. Do wjazdu samochodów dostawczych wyznaczona została brama nr 5, samochodów ciężarowych pow. 3,5 i autokarów – brama nr 9.

Kampus dostępny jest codziennie od 6.00 ÷ 22.00.
Wjazd z wykorzystaniem identyfikatorów będzie obowiązywał:

Poniedziałek – Czwartek 6.00 ÷ 22.00,
Piątek – 6.00 ÷ 15.00

W celu ubiegania się o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu oraz korzystania z miejsc parkingowych na terenie Kampusu należy:

1. pobrać i wypełnić Wniosek o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu UG, który stanowi załącznik do Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17

2. dokonać w Kasie Uniwersytetu Gdańskiego bezzwrotnej opłaty w wysokości 15,00 zł - dokonanie wpłaty powinno zostać potwierdzone na Wniosku.

3. złożyć wypełniony wniosek zgodnie ze wskazanym w Zarządzeniu punkcie.

4. zapoznać się z Regulaminem wjazdu i parkowania na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

UWAGA!
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się treścią Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17 wraz z załącznikami, które dostępne pod linkiem

źródło: http://ug.edu.pl/komunikaty/68331/zmiany_w_korzystaniu_z_wjazdu_na_teren_baltyckiego_kampusu_uniwersytetu_gdanskiego_w_oliwie

SALE W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

UWAGA SALE!

Sala w której odbywają się zajęcia może ulec zmianie z semestru na semestr!

Prosimy o sprawdzenie w jakiej sali odbywają się zajęcia przed ich rozpoczęciem.

bądź na bieżąco

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Maria Warylewska