KOMUNIKATY BIEŻĄCE, AKTUALNOŚCI, ZMIANY | GUTW

KOMUNIKATY BIEŻĄCE, AKTUALNOŚCI, ZMIANY

ZMIANY W OFERTCIE PODSTAWOWEJ - WYKŁADY

W związku ze zmianami w ofercie podstawowej (środa, czwartek), zachęcamy do zapoznania się z aktualnym planem - KLIKNIJ TUTAJ.

25 maja - PIĄTEK

Koncert z cyklu Spotkania z muzyką

Ostatni w tym roku akademickim!

Piątek, 25 maja 2018, godz. 16:00, Sala Teatralna, Wydział Neofilologii

„Finał sezonu koncertowego”

Wystąpią:

Magdalena Chmielecka – sopran

Karolina Sołomin– sopran

Maria Malinowska – sopran

Mateusz  Lipiński– fortepian

Młodzi na estradzie:

Jan Sobczak - puzon

Adam Jankowski - puzon

Koncert poprowadzi: Stanisława Grażyńska

30 maja - środa

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE - ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

KIEDY? 30 maja (środa), godz. 16:00

GDZIE? Sala Teatralna w budynku Neofilologii

PROGRAM:

• Część oficjalna (wystąpienia Prorektor ds. Kształcenia, Kierownik Biura GUTW).
  • Występy taneczne grup zajęciowych GUTW UG:
  • Program artystyczny - w wykonaniu pana Artura Sychowskiego

Artur Sychowski (ARTur) jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestodwuletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat. Uzbrojony tylko w fortepian i marzenia, ARTur proponuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem „your art. your style” - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

Ważne informacje:

• Do sali teatralnej zapraszamy Państwa nie wcześniej niż o 15:30 (wcześniej w sali będą trwały próby),
  • Przed uroczystością będzie można odebrać dyplom.
  • Zajęcia dodatkowe 30 maja (środa) odbywają się zgodnie z planem.

Serdecznie zapraszamy!

5 czerwca - wtorek

• GIMNASTYKA USPRAWNIAJĄCA, mgr Andrzej Cieplik -  odbędą się zajęcia, które zostały odwołane 15.05. Godzina i miejsce zajęć bez zmian.
REZYGNACJE - ZWROTY DO ODBIORU W KASIE UG OD 21 marca br.

Zapraszamy po odbiór zwrotów do Kasy UG

osoby, które złożyły wnioski o rezygnację z zajęć z zaznaczeniem opcji odbioru zwrotu w Kasie.

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości!

KASA: Rektorat -  III piętro, pok. 307, godz. 9:00-14:00 (pon. - pt.)

SPOTKANIA FILMOWE - mgr Erwira Rewińska

W semestrze letnim 2017/2018 zajęcia filmowe prowadzone przez panią Elwirę Rewińską odbywać się będą w czwartki w godz. 15:00 - 19:00 (TYLKO JEDNA GRUPA!), w sali 2026 WPiA.

"Szanowni Państwo,

Z przykrością informuję, że względów organizacyjnych nie ma możliwości zrealizowania spotkań grupy filmowej w godz. od 12:00 - 15:00. Nie chcemy rozwiązywać tej grupy dlatego też zachęcamy Państwa do uczestnictwa w zajęć razem z drugą grupą, która ma zajęcia w tym samym dniu, w godz. od 15:00 do 19:00.

Pierwsze wspólne zajęcia odbędą się w czwartek, 22 lutego o godz. 15:00 w sali 2026 na Wydziale Prawa.

Zdaję sobie sprawę, że zajęcia filmowe nachodzą na czwartkowe wykłady, nie mniej jednak nie ma innej możliwości organizacji zajęć w tym semestrze.

Przepraszam za tę zmianę i jak tylko pojawi się możliwość  powrócimy do dwóch grup.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie otrzymania wiadomości i w miarę możliwości przekazania go koleżankom i kolegom z grupy. Dziękuję za pomoc.

Z poważaniem, Agnieszka Nikodem"

UWAGA!

SALE W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

Sala w której odbywają się zajęcia może ulec zmianie z semestru na semestr!

Prosimy o sprawdzenie w jakiej sali odbywają się zajęcia przed ich rozpoczęciem.

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

W ciągu 14 dni od momentu rozpoczęcia zajęć, słuchacz może zgłosić rezygnację z wybranych, i opłaconych zajęć dodatkowych. Zwrot środków dokonywany jest na podstawie wniosku (dostępny w Biurze GUTW). Opłata rekrutacyjna (semestralna) jest bezzwrotna. Podania przyjmowane będą do 2 marca(formularz dostępny w Biurze GUTW oraz w załączniku pod komunikatami).

Materiały z obserwatorium w Piwnicach

Materiały udostępnione przez obserwatorium sa dostępne w załączniku - poniżej, pod komunikatami.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Maria Warylewska
Treść wprowadzona przez: Maria Warylewska