fbpx Wstępny plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2021/2022 | GUTW

Wstępny plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2021/2022

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

poniżej wstępny plan zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2021/2022:

• • •  BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • •

WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59,

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

 

 

przedmiot

wykładowca

dzień

godzina

grupa

cena

 sala

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

 

12:00-13:00

podstawowy + 

 

100

 C107WNS

13:10-14:10

średniozaawan.

100

 

czwartek

09:45-10:45

nowa grupa od podstaw 

100

 

11:30-12:30

średniozaawan. 

100

 

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

08:45-09:45

początkująca kont.

100

2.51 WFiL

9:55-10:55

średniozaawan. (A2/B1)

100

2.51 WFIL

11:05-12:05

zaawans. (B1/C1)

100

2.51 WFIL

12:15-13:15

podstawowy + ZAWIESZONE

100

2.51 WFIL

Język niemiecki

mgr Gabriela Żelewska

poniedziałek

16:30-17:30

od 29.11 o godz. 15:15-16:15

średniozaawans. ++

100

2.51 WFIL

czwartek

13:10-14:40 ZAWIESZONE

podstawowy +

150

 

Język niemiecki

mgr Bożena Kwiatkowska

wtorek

14:05-15:05

kont. podstawowy ++

100

 

15:10-16:40 ZAWIESZONE

średniozaawansowany

150

 

wtorek

16:45-17:45

 ZAWIESZONE

poziom zaawansowany

100

 

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

80

 

Język francuski

mgr Katarzyna Piotrowsk-Rodziewicz

poniedziałek

10:00-11:30

zaawansowany

150

 

11:45-12:45

średniozaawansowany

100

2.51 WFIL

Język włoski

L. Corso

czwartek

12:20-13:50

średniozaawansowana

150

45 DREK

14:00-15:00

podstawowy +

150

45 DREK

15:15-16:45

grupa od podstaw

150

45 DREK

 

Język hiszpański

Nancy Villegas

poniedziałek

10:30-12:00

średniozaawans.

150

 

środa

11:00-12:30

nowa grupa od podstaw 

 

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

13:30-15:00

średniozaawans.

90

2.51 WFIL

15:15-16:45

średniozaawans.

90

2.51 WFIL

wtorek

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

90

2.51 WFIL

środa

09:00-10:30

NOWA GRUPA

90

2.51 WFIL

środa

10:40-12:10

średniozaawans.

90

2.51 WFIL

12:20-13:50

poziom podstawowy

90

2.51 WFIL

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

Poziom I

150

 

13:30-16:30

Poziom II

150

 

wtorek

10:00-13:00

Poziom II

150

 

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

czwartek

09:45- 11:15

kontynuacja  /nowi

80

 

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

100

0.28 biblioteka

czwartek

14:00-17:00

kontynuacja

022 Neofilologia

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

10:00-11:30

grupa I 

80

 

11:45-13:15

grupa II

80

 

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej

mgr K. Danilewicz

środa

09:00-10:30

grupa od podstaw I poziom

80

 

10:30-12:00

kontynuacja II poziom 

80

 

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej  mgr K. Danilewicz poniedziałek 09:00-10:30 kontynuacja  III poziom 80  

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

13:30-15:00

kontynuacja/nowi 

120

2.51 WFIL

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

15:30-17:00 

kontynuacja 

100

 

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

15:00-16:30

kontynuacja

150

 

16:45-18:15

poziom podstawowy +

150

 

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

13:00-14:00 

poziom podstawowy +

80

 

 

Terapia tańcem

czwartek

13:15-14:15

zaawansowana

80

41 WS

 

14:20-15:20

poziom podstawowy +

41 WS

 

Gimnastyka umysłu

czwartek

11:30-13:00

kontynuacja BRAK MIEJSC

90

2.51 WFIL

 

Twórcze myślenie

czwartek

10:15-11:15

poziom podstawowy +

80

2.51 WFIL

 

Psychologia szczęścia

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

 

10:30-12:00

poziom podstawowy

80

45 DREK

Komunikacja bez przemocy

09:00-10:30

grupa od podstaw

80

45 DREK

 

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE

 

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

piątek

14:00-14:45

 

80

026 WPIA

14:45-15:30

***

80

026 WPIA

poniedziałek

11:30-12:15

 

80

62 DREK

 

12:30-13.15

 

80

 

024 WPIA

13:15-14:00 

***

80

026 WPIA

14:00-14:45  ZAWIESZONE

14:45-15:30  ZAWIESZONE

joga mgr Robert Budnik czwartek

08:00-08:45  

*** 80 62 DREK

08:45-09:30

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

09:30-10:15

***

80

62 DREK

10:15-11:00

***

80

62 DREK

wtorek

11:00-11:45

 

80

62 DREK

11:45-12:30                       

 

80

62 DREK

Gimnastyka ogólna

środa

12:45 -13:30

ZAWIESZONE

80

62 DREK

czwartek

14:00-14:45

 

80

024 WPIA

14:45-15:30

***

80

024 WPIA

Gimnastyka dla pań

siłownia

Joanna Kania

piątek

12:30-13:15

***

80

026 WPIA

13:15-14:00

***

80

026 WPIA

Gimnastyka Halina Zapała środa 14:00-14:45   80 62 DREK

Gimnastyka dla pań

fitness

Halina Zapała sobota 09:00-09:45 *** 80 024 WPIA

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

09:55-10:55

***

90

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

 

08:15-9:00

 

80

41 WS

09:05-9:50

 

80

41 WS

11:00-11:45

 

80

41 WS

11:50-12:35

 

80

41 WS

12:40-13:25

***

80

41 WS

13:30-14:15

***

80

41 WS

14:20-15:05

 

80

41 WS

piątek

 

08:00 - 8:45

***

80

41 WS

08:50 - 9:35

***

80

41 WS

09:40- 10:25

***

80

41 WS

10:30 -11:15

***

80

41 WS

11:20- 12:05

***

80

41 WS

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

12:00-13:00

***

100

41 WS

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

***

100

41 WS

Hatajoga

14:00-15:30

***

140

41 WS

Joga relaks. - wolna

czwartek

09:00-9:45

***

100

41 WS

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

***

100

41 WS

Automasaż

10:50-11:50

***

120

41 WS

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

***

100

41 WS

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

09:30-11:00

***

100

 

czwartek

09:30-11:00

***

100

 

11:30-13:00

***

100

 

Tańce świata

mgr Magdalena

Langowska-Sparzak

piątek

 

12:15-13:15

poziom podstawowy+

80

41 WS

Salsa

13:20-14:20

41 WS

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

10:00-10:45

zaawansowana

80

41 WS

Latino/Broadway jazz dla kobiet

11:00-11:45

poziom podstawowy+

41 WS

Taniec country

+lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

41 WS

13:00-14:15

poziom I (zaawans.) 

41 WS

Taniec dla każdego! (pary)

11:30-12:45

poziom podstawowy+

41 WS

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Zajęcia komputerowe

Daniel Darul

czwartek

09:00-10:00

Kontynuacja/nowa grupa

100

biblioteka

10:00-11:30 

150

biblioteka

11:30-12:30

100

biblioteka

12:30-14:00

150

biblioteka

14:00-15:00

100

biblioteka

Smartfony i inne elektroniczne gadżety

Piątek

09:00-10:30

Kontynuacja/nowa grupa

100

45 DREK

10:30-12:00 

45 DREK

12:00-13:30 

45 DREK

WARSZTATY

 

Religie świata

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00 

Kontynuacja/nowa grupa

80

2.51 WFIL

12:45-13:45 

 

Historia Gdańska

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15 

Kontynuacja/nowa grupa

ZAJĘCIA ZAWIESZONE

50

 

11:30-13:00 

 

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

dr Maciej Rydel

środa

11:00-12:30

Kontynuacja/nowa grupa

80

45 DREK

Warsztaty kreatywne (decoupage i florystyka)

mgr Maria Warylewska

środa

(2 razy w miesiącu)

09:00-11:00 

Kontynuacja/nowa grupa

100

 

Warsztaty z psychologii pozytywnej

mgr Katarzyna Kozłowska

środa

10:00-11:00

NOWOŚĆ

 

 

Warsztaty filozoficzno-psychologiczne

mgr Krystyna Bembennek

poniedziałek

13:15- 14:45

NOWOŚĆ

80

45 DREK

Psychologia społeczna

mgr Ignacy Hadała

piątek 

12:30-13:30

NOWOŚĆ 

 

 

Warsztaty fotograficzne

Dariusz Lisowski

poniedziałek

 

16:00-17:30

Grupa początkująca

100

 

17:45-19:15

Grupa zaawansowana

 

Skandynawskie impresje – Szwecja

Anna Brałkowska

wtorek/czwartek

09:00-10:30

ONLINE

 

 

Dietetyka holistyczna

poniedziałek

13:15 - 14:45

NOWOŚĆ

150

A307 WNS

 

 

 

UWAGA!!!

Prosimy o uregulowanie opłat do 18 lutego za semestr letni 2021/2021.

Ceny za zajęcia mogą ulec zmianie w zależności od ilości uczestników.

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Joanna Szemraj
Treść wprowadzona przez: Joanna Szemraj
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 19 stycznia 2022 roku, 11:37