fbpx PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM 2021/2022 | GUTW

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM 2021/2022

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

poniżej plan zajęć dodatkowych w semestrze zimowym 2021/2022:

• • •  BUDYNKI NA KAMPUSIE UG – UŻYWANE SKRÓTY • • •

WB - Wydział Biologii, ul. Wita Stwosza 59,

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

 

 

 

przedmiot

wykładowca

dzień

godzina

grupa

cena

 sala

Język angielski

mgr Anna Legan

poniedziałek

od 11 października

12:00-13:00

podstawowy +

100

 C107 WNS

13:10-14:10

średniozaawan.

100

319 DREK

czwartek

09:45-10:45

nowa grupa od podstaw

100

2.13 WFIL

11:30-12:30

średniozaawan.

100

2.13 WFIL

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

08:45-09:45

początkująca kont.

100

2.51 WFIL

9:55-10:55

średniozaawan. (A2/B1)

100

2.51 WFIL

11:05-12:05

zaawans. (B1/C1)

100

2.51 WFIL

12:15-13:15

podstawowy + ZAWIESZONE

100

2.51 WFIL

Język niemiecki

Zmiana lektora

poniedziałek

16:30-17:30

średniozaawans. ++

100

2.51 WFIL

wtorek

16:30-17:30 ZAWIESZONE

poziom zaawansowany

100

 

Język niemiecki

Zmiana lektora

wtorek

14:05-15:05

kont. podstawowy ++

100

2.6 WIL

15:10-16:40 ZAWIESZONE

średniozaawansowany

150

 

czwartek

13:10-14:40 ZAWIESZONE

podstawowy +

150

 

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/zaawansowany

80

2.52 WFIL

Język francuski

mgr Katarzyna Piotrowsk-Rodziewicz

poniedziałek

10:00-11:30

zaawansowany

150

2.51 WFIl

11:45-12:45

średniozaawansowany

100

2.51 WFIL

Język włoski

L. Corso

czwartek

12:20-13:50

średniozaawansowana

150

45 DREK

14:00-15:00

podstawowy +

150

45 DREK

15:15-16:15

grupa od podstaw

116

45 DREK

 

Język hiszpański

Nancy Villegas

poniedziałek

10:30-12:00

średniozaawans.

150

319 DREK

środa

11:00-12:30

nowa grupa od podstaw

2.50 WFIL

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak

wtorek

13:30-15:00

średniozaawans.

90

2.51 WFIL

15:15-16:45

średniozaawans.

90

2.51 WFIL

wtorek

17:00-18:30

bardzo zaawansowana

90

2.51 WFIL

środa

09:00-10:30

NOWA GRUPA

90

2.51 WFIL

środa

10:40-12:10

średniozaawans. BRAK MIEJSC

90

2.51 WFIL

12:20-13:50

poziom podstawowy

90

2.51 WFIL

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

Poziom I

150

S424 WNS

13:30-16:30

Poziom II

150

S424 WNS

wtorek

10:00-13:00

Poziom II

150

S424 WNS

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

czwartek

09:45- 11:15

kontynuacja  /nowi

80

 WNS

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

wtorek

13:45-16:45

Poziom podstawowy +

100

0.28 biblioteka

czwartek

14:00-17:00

kontynuacja

022 neofilolologia

Muzyka bliżej nas

mgr S. Grażyńska

piątek

10:00-11:30

grupa I BRAK MIEJSC

80

C108  WB

11:45-13:15

grupa II

80

C108 WB

Historia sztuki z elementami turystyki kulturowej

mgr K. Danilewicz

środa

09:00-10:30

grupa od podstaw

80

C105 WB

10:30-12:00

kontynuacja

80

C105 WB

Literatura piękna

mgr W. Pawłowski

poniedziałek

13:30-15:00

kontynuacja/nowi BRAK MIEJSC

120

2.51 WFIL

Historia

mgr A. Błaszczuk

poniedziałek

15:30-17:00 

kontynuacja BRAK MIEJSC

100

A308 WNS

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

15:00-16:30

kontynuacja

150

A307 WNS

16:45-18:15

poziom podstawowy +

150

A307 WNS

Trening Pamięci

dr Edyta Bonk

wtorek

13:00-14:00 

poziom podstawowy + BRAK MIEJSC

80

2.50 WFIL

 

Terapia tańcem

czwartek

13:15-14:15

zaawansowana

80

41 WS

 

14:20-15:20

poziom podstawowy +

41 WS

 

Gimnastyka umysłu

czwartek

11:30-13:00

kontynuacja

90

2.51 WFIL

 

Twórcze myślenie

czwartek

10:15-11:15

poziom podstawowy +

80

2.51 WFIL

 

                     

Psychologia szczęścia

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

10:30-12:00

poziom podstawowy

80

45 DREK

Komunikacja bez przemocy

09:00-10:30

nowa grupa

80

45 DREK

 

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE

 

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

piątek

14:00-14:45

BRAK MIEJSC

80

026 WPIA

14:45-15:30

***

80

026 WPIA

poniedziałek

11:30-12:15

BRAK MIEJSC

80

62 DREK

 

12:30-13.15

BRAK MIEJSC

80

 

024 WPIA

13:15-14:00 BRAK MIEJSC

***

80

026 WPIA

14:00-14:45

14:45-15:30

joga mgr Robert Budnik czwartek

08:00-08:45

*** 80 62 DREK

08:45-09:30

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Andrzej Cieplik

poniedziałek

09:30-10:15

***

80

62 DREK

10:15-11:00

***

80

62 DREK

wtorek

11:00-11:45

BRAK MIEJSC

80

62 DREK

11:45-12:30                       

BRAK MIEJSC

80

62 DREK

Gimnastyka ogólna

środa

12:45 -13:30

BRAK MIEJSC

80

62 DREK

czwartek

14:00-14:45

BRAK MIEJSC

80

024 WPIA

14:45-15:30

***

80

024 WPIA

Gimnastyka dla pań

siłownia

Joanna Kania

piątek

12:30-13:15

***

80

026 WPIA

13:15-14:00

***

80

026 WPIA

Gimnastyka dla pań

fitness

Halina Zapała sobota 09:00-09:45 *** 80 024 WPIA

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

09:55-10:55

***

90

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

brak zajęć 

w dniu 11 października

08:15-9:00

BRAK MIEJSC

80

41 WS

09:05-9:50

BRAK MIEJSC

80

41 WS

11:00-11:45

BRAK MIEJSC

80

41 WS

11:50-12:35

BRAK MIEJSC

80

41 WS

12:40-13:25

***

80

41 WS

13:30-14:15

***

80

41 WS

14:20-15:05

***

80

41 WS

piątek

od 15 października

08:00 - 8:45

***

80

41 WS

08:50 - 9:35

***

80

41 WS

09:40- 10:25

***

80

41 WS

10:30 -11:15

***

80

41 WS

11:20- 12:05

***

80

41 WS

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

 

wtorek

12:00-13:00

***

100

41 WS

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

***

100

41 WS

Hatajoga

14:00-15:30

***

140

41 WS

Joga relaks. - wolna

czwartek

09:00-9:45

***

100

41 WS

Joga relaksacyjna

9:55-10:40

***

100

41 WS

Automasaż

10:50-11:50

***

120

41 WS

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

***

100

41 WS

Marsz po zdrowie

dla każdego!

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska **parking Al. J. Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

09:30-11:00

***

100

 

czwartek

09:30-11:00

***

100

 

11:30-13:00

***

100

 

Tańce świata

mgr Magdalena

Langowska-Sparzak

piątek

od 15 października

12:15-13:15

poziom podstawowy+

80

41 WS

Salsa

13:20-14:20

41 WS

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

10:00-10:45

zaawansowana

80

41 WS

Latino/Broadway jazz dla kobiet

11:00-11:45

poziom podstawowy+

41 WS

Taniec country

+lady latino solo

mgr Tomasz Bień

środa

10:00-11:15

poziom II (zaawans.)

120

41 WS

13:00-14:15

poziom I (zaawans.)

41 WS

Taniec dla każdego! (pary)

11:30-12:45

poziom podstawowy+

41 WS

Gimnastyka z elementami samoobrony

Kuba Jakubczyk

wtorek

08:00-08:45

ZAWIESZONE

50

 

09:00-09:45

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

 

Zajęcia komputerowe

Daniel Darul

czwartek

09:00-10:00

Kontynuacja/nowa grupa

100

biblioteka

10:00-11:30 BRAK MIEJSC

150

biblioteka

11:30-12:30

100

biblioteka

12:30-14:00

150

biblioteka

14:00-15:00

100

biblioteka

Smartfony i inne elektroniczne gadżety

Piątek

09:00-10:30

Kontynuacja/nowa grupa

100

45 DREK

10:30-12:00 BRAK MIEJSC

45 DREK

12:00-13:30 brak zajęć 15.10

45 DREK

WARSZTATY

 

Religie świata

dr Maria Giedz

środa

14:00-15:00

Kontynuacja/nowa grupa

80

2.51 WFIL

12:45-13:45

2.6 WFIL

Historia Gdańska

mgr Waldemar Borzestowski

czwartek

09:45-11:15 BRAK MIEJSC

Kontynuacja/nowa grupa

50

C105 WB

11:30-13:00 BRAK MIEJSC

C105 WB

Pałace, dwory i ich mieszkańcy

dr Maciej Rydel

środa

11:00-12:30

Kontynuacja/nowa grupa

80

45 DREK

Warsztaty kreatywne (decoupage i florystyka)

mgr Maria Warylewska

środa

(2 razy w miesiącu)

09:00-11:00 BRAK MIEJSC

Kontynuacja/nowa grupa

100

S424 WNS

Warsztaty z reportażu

dr Monika Białek

poniedziałek

13:30-15:00

ZAWIESZONE

50

 

Warsztaty filozoficzno-psychologiczne

mgr Krystyna Bembennek

poniedziałek

13:15- 14:45

NOWOŚĆ

80

45 DREK

Warsztaty medialne

dr Beata Czechowska-Derkacz

 

 

ZAWIESZONE

 

 

Warsztaty fotograficzne

Dariusz Lisowski

poniedziałek

od 18 października

16:00-17:30

Grupa początkująca

100

157 neofilologia

17:45-19:15

Grupa zaawansowana

157 

neofilologia

Skandynawskie impresje – Szwecja

Anna Brałkowska

poniedziałek

 

ZAWIESZONE

150

 

Dietetyka holistyczna

13:15 - 14:45

NOWOŚĆ

150

A307 WNS

Warsztaty biotechnologiczne

Biotechnolodzy

OFERTA W PRZYGOTOWANIU

ZAWIESZONE

 

 

 

 

UWAGA!!!

Prosimy o uregulowanie opłat we wrześniu za semestr zimowy 2021/2021.

 

ZałącznikWielkość
PDF icon formularz.pdf305.3 KB
Plik formularz.docx43.5 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Joanna Szemraj
Treść wprowadzona przez: Joanna Szemraj
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 14 października 2021 roku, 13:58