fbpx Potrzebujesz rozmowy, wsparcia psychologa? Zadzwoń lub napisz do biura GUTW - przekażemy Twoją prośbę pracownikom Centrum Wsparcia Psychologicznego UG! | GUTW

Uniwersytet Gdański uruchomił Centrum Wsparcia Psychologicznego UG, które chce objąć Słuchaczy GUTW wsparciem psychologicznym.

Jeśli ktoś ma potrzebę porozmawiania z psychologiem (to będą studentki Instytutu Psychologii pracujące pod kierunkiem Dyrektor dr Agaty Rudnik) o pandemii, o swoim samopoczuciu itp. to prosimy poinformowanie Biura GUTW telefoniczne lub emailem o zgodzie na przekazanie nr tel. do centrum Wsparcia Psychologicznego i podanie mniej więcej godzin w jakich można dzwonić.

Prosimy o przekazanie tej informacji osobom, które nie korzystają z Internetu.

sobota, 8 maja 2021 roku, 11:16