fbpx 23.02.2021: „Mózg w cyberprzestrzeni” dr Wojciech Glac w Kawiarni Naukowej online | GUTW

KAWIARNIE NAUKOWE W UNIWERSYTECIE GDAŃSKIM

Zapraszamy na spotkania otwarte w formie kawiarni naukowych przybliżające działalność naukową pracowników Uczelni szerszemu odbiorcy.

Wtorek  23 lutego 2021, godzina 18.00

Wykład „Mózg w cyberprzestrzeni” przedstawi dr Wojciech Glac

Abstrakt: Wirtualna przestrzeń internetu, mediów społecznościowych czy gier, w której spędzamy coraz więcej czasu, jest dla naszych mózgów wyzwaniem. Jak funkcjonuje mózg w cyberprzestrzeni? Jakie wywołuje ona w mózgu zmiany i od czego one zależą? Czy ma pozytywny, czy negatywny wpływ na funkcjonowanie różnego rodzaju procesów mózgowych? Czy jest szansą czy zagrożeniem dla naszego mózgu?

Podczas wykładu, będącego próbą odpowiedzi na te i inne pytania, zagłębimy się w mózg zagłębiony w cyberprzestrzeni.

Osoby, które mają ochotę zadać pytanie, mogą to zrobić do poniedziałku 22 lutego 2021 r. na adres: oblicza.nauki@ug.edu.pl

Link do wykładu:

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Projekt prowadzony jest przez Wydział Chemii UG i Wydział Ekonomiczny UG.

Więcej informacji o wydarzeniach w ramach projektu:

Wydział Chemii UG

Wydział Ekonomiczny UG