fbpx Oferta dodatkowa, semestr zimowy 2016/2017 | GUTW

Oferta dodatkowa, semestr zimowy 2016/2017 | GUTW

Oferta dodatkowa, semestr zimowy 2016/2017

Ostatnia modyfikacja: 
środa, 9 listopada 2016 roku, 9:32
Z OFERTY EDUKACYJNEJ GUTW UG, MOGĄ KORZYSTAĆ WYŁĄCZNIE SŁUCHACZE. OSOBY, KTÓRE NIE SĄ SŁUCHACZAMI, NIE MOGĄ ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA DODATKOWE.  NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI ZAPISANIA SIĘ NA GUTW NA SEMESTR ZIMOWY (BRAK MIEJSC!).

 

OFERTA DODATKOWA - SEMESTR ZIMOWY 2016/2017

OPISY I CHARAKTERYSTYKA ZAJĘĆ ---> TUTAJ

 

ZAJĘCIA DODATKOWE ROZPOCZNĄ SIĘ PO INAUGURACJI ROKU, OD 6 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK.

 

UWAGA

PROSIMY O BIEŻĄCE, SYSTEMATYCZNE CZYTANIE AKTUALNOŚCI!

KOMUNIKATY BIEŻĄCE, AKTUALNOŚCI ZMIANY ----> TUTAJ

informacje są dostępne również w gablocie na WPiA, Biurze GUTW.

 

Informacje o SALACH będą dostępne przed pierwszymi zajęciami.

Podana cena jest opłatą za semestr zajęć.

 

INFORMACJE DOT. LICZBY WOLNYCH MIEJSC : STAN NA 13.10.2016.

 

JĘZYKI OBCE

Przedmiot

Prowadzący

Dzień

Godzina

Poziom grupy

Cena

Sala

Język angielski

na wesoło

mgr Ryszard Wojtaszewski

środa

13:30-15:00

Zgodnie z ustaleniami, zmiana godziny zajęć od 19.10.

średniozaawansowana

120

C103

WNS - Wydział Nauk Społecznych

zmiana od 19.10.

Język angielski

mgr Agnieszka Wójcik

poniedziałek

14:30-16:00

IV sem. kontynuacja
brak miejsc

120

1027 WPiA

16:05-17:05

VI sem. kontynuacja
brak miejsc

80

1027 WPiA

środa

12:15-13:15

nowa grupa, od podstaw
brak miejsc

80

2.51 WFIL

13:30-14:30

XIV sem. kontynuac.
brak miejsc

80

2.51 WFIL

Język angielski

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

16:00-17:00

poziom II
brak miejsc

80

1029 WPiA

17:10-17:55

poziom I
brak miejsc

60

1029 WPiA

18:10-19:10

poziom III
wolne miejsca: 4

80

1029 WPiA

Język niemiecki

mgr Izabela Kowalska

poniedziałek

15:00-16:00

zaawans. konwers.
wolne miejsca: 6

80

2.51 WFIL

16:00-17:00

średniozaawansowa.
wolne miejsca: 4

80

2.51 WFIL

17:00-18:00

podstawowy
brak miejsc

80

2.51 WFIL

Język niemiecki

mgr Angelika Leśniak

wtorek

14:00-14:45

nowa grupa, od podstaw
brak miejsc

60

C203 WNS

15:00-16:30

średniozaawansowani
wolne miejsca: 8

120

C203 WNS

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/ zaawansowany
wolne miejsca: 6

60

2.49 WFIL

Język francuski

mgr Ewa Bobrzecka

poniedziałek

10:00-11:30

poziom II
wolne miejsca: 5

120

2.51 WFIL

11:45-12:30

poziom I
brak miejsc

60

2.51 WFIL

Język włoski

mgr Alina Żołnierkiewicz

wtorek

12:20-13:50

początkująca kont.
brak miejsc

120

C107 WNS

14:00-15:30

XI sem.
wolne miejsca: 7

120

C107 WNS

15:45-16:45

średniozaawansowana
wolne miejsca: 3

80

C107 WNS

Język hiszpański

mgr Joanna Conejo

piątek

11:00-12:30

VII sem. kontyn.
wolne miejsca: 5

120

2.51 WFIL

12:45-13:45

nowa grupa, od podstaw
wolne miejsca: 10

80

2.51 WFIL

Byron Rivera

piątek

15:30-17:00

zmiana!

początkująca
wolne miejsca: 3

120

2.51 WFIL

Język chiński

Lin Yu

czwartek

13:00-13:45

początkująca kont.
wolne miejsca: 2

60

44 DREK

 

WARSZTATY, ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE

Przedmiot

Prowadzący

Dzień

Godzina

Poziom grupy

Cena

Sala

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak (PZBS)

wtorek

13:00-14:30

nauka od podstaw
brak miejsc

70

2.51 WFIL

15:00-16:30

początkujący +
brak miejsc

70

2.51 WFIL

16:45-18:15

średnio/zaawansowana
brak miejsc

70

2.51 WFIL
środa 10:30 - 12:00 średnio/zaawansowana 70 2.51 WFIL

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

początkująca
brak miejsc

130

S424 WNS

13:30-16:30

zaawansowana
wolne miejsca: 9

130

S424 WNS

wtorek

10:00-13:00

zaawansowana
brak miejsc

130

S424 WNS

Warsztaty fotograficzne

mgr Dariusz Lisowski

piątek

15:00-16:30

podstawy fotografii
wolne miejsca: 4

75

110 WMFI

16:30-18:00

cyfrowa obróbka zdjęć
wolne miejsca: 6

75

110 WMFI

Podstawy filozofii

mgr Krystyna Bembennek

czwartek

11:45-13:15

kontynuacja + nowi
wolne miejsca: 5

60

S342 WNS

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

czwartek

15:00-19:00

kontynuacja
(tylko jedna grupa!)

90 2026 WPiA

Muzyka bliżej nas

mgr Stanisława Grażyńska

piątek

10:00-11:30

kontynuacja + nowi
brak miejsc

60

2015 WPiA

11:45-13:15

kontynuacja + nowi
wolne miejsca: 2

60

2015 WPiA

Historia sztuki

mgr Krystyna

Ziembińska – Danilewicz

poniedziałek

8:30-10:00

kontynuacja
brak miejsc

70

A306 WNS

10:00-11:30

nowa grupa
brak miejsc

70

A306 WNS

Turystyka kulturowa

środa

9:30-11:00

kont. historii sztuki (I)
brak miejsc

70

1027 WPiA

Literatura piękna

mgr Waldemar Pawłowski

poniedziałek

13:00-15:00

Literatura polska
wolne miejsca: 10

100

2.51 WFIL

czwartek

13:30-15:30

Literatura powszechna
wolne miejsca: 10

100

2.51 WFIL

Kreatywne pisanie - warsztat

dr Maja Dziedzic

środa

12:00-13:30

nowa grupa
wolne miejsca: 8

100

 

Historia

mgr Andrzej Błaszczuk

poniedziałek

16:00-17:30

kontynuacja + NOWI
wolne miejsca: 3

100

A 207 WNS

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

poniedziałek

15:00-16:30

kontynuacja
brak miejsc

40

 A 201 WNS

16:45-18:15

nowa grupa
wolne miejsca: 13

TERMINY ZAJĘĆ KULTURA JAPONII: 10 i 24 października; 14 i 21 listopada; 12 grudnia (x2); 9 i 16 stycznia

14 listopada zostaną odpracowane zajęcia które zostały odwołane 7 listopada.

Psychologia społeczna

dr Jolanta Dyrda

środa

11:30-13:00

kontynuacja
brak miejsc

60

1027 WPiA

Trening Pamięci

mgr Edyta Bonk

wtorek

13:00-14:00

nowa grupa I/II sem.
brak miejsc

60

C203 WNS

Terapia tańcem 

mgr Edyta Bonk

czwartek

13:15-14:15

nowa grupa I/II sem.
brak miejsc

60

41 WS

Gimnastyka umysłu

mgr Edyta Bonk

czwartek

11:30-13:00

nowa grupa I/IV sem.
brak miejsc

70

2.51 WFIL

Twórcze myślenie (I/II)

mgr Edyta Bonk

czwartek

10:15-11:15

kontynuacja gim. umysłu
brak miejsc

60

2.51 WFIL

Jak być szczęśliwym?

mgr Katarzyna Krystek

wtorek

10:00-11:30

nowa grupa
wolne miejsca: 3

70

2.51 WFIL

Warsztaty z komunikacji

wtorek

11:30-13:00

nowa grupa
wolne miejsca: 4

70

2.51 WFIL

 

ZAJĘCIA RUCHOWE

Przedmiot

Prowadzący

Dzień

Godzina

Poziom grupy

Cena

Sala

Siłownia

mgr Robert Budnik

piątek

14:00-14:45

nowa grupa
brak miejsc

60

026 WPiA

14:45-15:30

nowa grupa
brak miejsc

60

026 WPiA

Gimnastyka

usprawniająca

poniedziałek

10:50-11:35

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

11:45-12.30

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

13:15-14:00

nowa grupa
brak miejsc

60

62 DREK

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Maria Dudko

poniedziałek

11:00-11:45

nowa grupa
brak miejsc

60

62 DREK

11:45-12:30

nowa grupa
brak miejsc

60

62 DREK

wtorek

10:55-11:40

nowa grupa
brak miejsc

60

62 DREK

11:45-12:30

nowa grupa
brak miejsc

60

62 DREK

Gimnastyka ogólna

czwartek

12:30-13:15

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

13:15-14:00

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

Gimnastyka

dla pań

mgr Janina Górtowska

środa

12:30-13:15

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

13:15-14:00

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

piątek

12:30-13:15

nowa grupa
brak miejsc

60

026 WPiA

13:15-14:00

nowa grupa
brak miejsc

60

026 WPiA

sobota

8:30-9:15

nowa grupa
brak miejsc

60

024 WPiA

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

9:55-10:55

nowa grupa
wolne miejsca: 6

90

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

poniedziałek

8:15-9:00

nowa grupa
wolne miejsca: 5

80

41 WS

9:05-9:50

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

11:00-11:45

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

11:50-12:35

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

12:40-13:25

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

14:00-14:45

nowa grupa
wolne miejsca: 22

80

41 WS

14:50-15:35

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

piątek

8:10-8:55

nowa grupa
wolne miejsca: 8

80

41 WS

9:00-9:45

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

9:50-10:35

nowa grupa
wolne miejsca: 3

80

41 WS

10:40-11:25

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

Qi gong medyczny

mgr Artur Stasiak

wtorek

12:15-13:00

nowa grupa
wolne miejsca: 6

80

41 WS

Joga relaksacyjna

13:10-13:55

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

Hatajoga

14:00-15:30

nowa grupa
wolne miejsca: 4

120

41 WS

Joga relaksacyjna

czwartek

10:10-10:55

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

Automasaż

11:00-11:45

nowa grupa
wolne miejsca: 8

100

41 WS

Joga relaksacyjna

12:00-12:45

nowa grupa
brak miejsc

80

41 WS

Tai Chi

dr Krzysztof Brzozowski

wtorek

11:10-12:10

kontynuacja
wolne miejsca: 9

80

41 WS

Karate + samoobrona

mgr Adrian Litwiński
mgr Ewelina Litwińska

piątek

11:40-12:40

nowa grupa
wolne miejsca: 12

80

41 WS

Marsz po zdrowie

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska

Zbiórka: parking przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła z ul. Czarny Dwór

poniedziałek

9:30-11:00

nowa grupa
wolne miejsca: 4

80

---

środa

10:30-12:00

nowa grupa
brak miejsc

80

---

czwartek

9:30-11:00

nowa grupa
wolne miejsca: 7

80

---

11:30-13:00

nowa grupa
wolne miejsca: 10

80

---

Tańce świata

mgr Magdalena Langowska

czwartek

14:25-15:25

nowa grupa
wolne miejsca: 2

60

41 WS

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

9:00-10:00

średniozaawansowana
wolne miejsca: 2

60

41 WS

10:00-11:00

nowa grupa
wolne miejsca: 14

60

41 WS
 

Taniec country

mgr Tomasz Bień

środa

10:00-11:15

kontynuacja
brak miejsc

120

41 WS

13:00-14:15

nowa grupa
wolne miejsca: 13

120

41 WS

Taniec dla każdego! pary/solo

11:30-12:45

nowa grupa
wolne miejsca: 1

120

 41 WS

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Przedmiot

Dzień

Godzina

Poziom zaawanzowania

Cena

Sala

Komputer

mgr Anna Darul

czwartek

9:30-10:15

zasoby, przegrywanie, wariacje z fotografią brak miejsc

75

2018 WPiA

10:20-11:50

edytor tekstu, tworzenie prezentacji brak miejsc

150

2018 WPiA

11:55-12:40

praca z programem Movie Maker brak miejsc

75

2018 WPiA

12:50-13:35

funkcjonowanie w sieci brak miejsc

75

2018 WPiA

13:45-14:30

zasoby, przegrywanie, wariacje z fotografią brak miejsc

75

2018 WPiA

piątek

9:30-11:00

nauka od podstaw  brak miejsc

150

2018 WPiA

11:05-12:35

edytor tekstu, tworzenie prezentacji brak miejsc

150

2018 WPiA

12:45-13:30

praca w programie – edytor tekstu brak miejsc

75

2018 WPiA

13:35-14:20

praca z programem Movie Maker brak miejsc

75

2018 WPiA

Tablet*

mgr A. Darul

wtorek

9:30-11:00

powtórka, obsługa komunikatorów, nawigacji, youtube; aplikacje, filmy i zdjęcia – kontynuacja  *Zajęcia z własnym tabletem (android) brak miejsc

150

0.54 BG

11:05-12:35

powtórka, obsługa komunikatorów, nawigacji, youtube; aplikacje, filmy i zdjęcia – kontynuacja  *Zajęcia z własnym tabletem (android) brak miejsc

150

0.54 BG

12:45-14:15

nauka od podstaw   *Zajęcia z własnym tabletem (android) wolne miejsca: 3

150

0.54 BG

Smartfon*
mgr A. Darul

14:20-15:50

nauka od podstaw   *Zajęcia z własnym smartfonem (android) brak miejsc

150

0.54 BG

Komputer

mgr Irena Weyna

poniedziałek

15:00-16:45

komputer poziom zaawansowany wolne miejsca: 4

150   

301 WMFI

17:00-17:45

nauka od podstaw - nowa grupa brak miejsc

75

301 WMFI

wtorek

15:00-15:45

Internet kontynuacja wolne miejsca: 2

75

301 WMFI

16:00-16:45

komputer kontynuacja wolne miejsca: 4

75

301 WMFI

17:00-17:45

Internet kontynuacja wolne miejsca: 6

75

301 WMFI

 

 

 

 

 

Opis skrótów

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tzw. dawna stołówka),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek przy ul. Bażyńskiego 1A, tu znajduje się Biuro GUTW,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8, tu jest KASA UG – III piętro, pok. 307.

uwaga