fbpx Oferta dodatkowa, semestr letni 2015/2016 | GUTW

Oferta dodatkowa, semestr letni 2015/2016 | GUTW

Oferta dodatkowa, semestr letni 2015/2016

Autor: 
M.Warylewska
Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 14 marca 2016 roku, 12:14

Proponowane zajęcia dodatkowe w semestrze letnim 2015/2016

AKTUALNE INFORMACJĘ DOSTĘPNE SĄ W: INTERNECIE, GABLOCIE, BIURZE GUTW

 

Aktualności dotyczące zajęć dodatkowych znajdują się tutaj -----> KLIK <-----

 

Ważne terminy:

15 lutego – początek zajęć w semestrze letnim

18-19 marca – Święto UG dni wolne od zajęć

24-29 marca – przerwa świąteczna

2-3 maja – weekend majowy

25 maja – uroczyste zakończenie roku

 

Używane skróty:

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6,                            

WFIL – Wydział Filologiczny, Historyczny,  ul. Wita Stwosza 55,

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4,                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57, 

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tu znajduje się Biuro GUTW),

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53,

DREK – budynek dawnego rektoratu, ul. Bażyńskiego 1A,

REKTORAT – ul. Bażyńskiego 8 (Kasa UG – III piętro, pokój 307).

 

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Przedmiot

Prowadzący

Dzień

Godzina

Grupa

SALA

Język angielski

mgr Ryszard Wojtaszewski

środa

12:00-13:30

początkująca kont.

2.51 WFIL

13:40-15:10

VI semestr kont.

2.51 WFIL

Język angielski

 

mgr Agnieszka Wójcik

poniedziałek

14:30-16:00

IV sem. kontynuacja

 1029 WPiA

16:05-17:05

VI sem. kontynuacja

 1029 WPiA

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

16:00-17:00

XII sem. kontynuacja

2.49 WFIL

17:10-17:55

XVI sem. kontynuacja

2.49 WFIL

18:10-19:10

VIII sem. kontynuacja

2.49 WFIL

mgr Agnieszka Wójcik

środa

13:30-14:30

XIV sem. kontynuac.

A207 WNS

Język niemiecki

mgr Izabela Kowalska

poniedziałek

15:00-16:00

zaawans. konwersac.

2.51 WFIL

16:00-17:00

średniozaawansowa.

2.51 WFIL

17:00-18:00

podstawowy

2.51 WFIL

Język niemiecki

mgr Angelika Leśniak

wtorek

15:00-16:30

średniozaawansowani

3062 WPiA

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/ zaawansowany

1029 WPIA

Język francuski

mgr Ewa Bobrzecka

poniedziałek

12:00-13:30

poziom II

2003 WPiA

13:45-14:30

poziom I

2003 WPiA

Język włoski

mgr Alina Żołnierkiewicz

wtorek

13:00-14:00

początkująca

S457 WNS

14:05-15:35

XI sem.

S457 WNS

15:45-16:45

średniozaawansowana

S457 WNS

Język hiszpański

mgr Joanna Conejo

piątek

11:00-12:30

VI sem. kontyn.

2.51 WFIL

13:00-14:00

VI sem. kontyn.

2.51 WFIL

mgr Byron Rivera

piątek

14:15-15:45

początkująca

2.51 WFIL

Język chiński

mgr Damian Jaśkowski/

Lin Yu

czwartek

14:00-14:45

początkująca

44 DREK

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

ABC Komputera

dr Mirosława Łepek

poniedziałek

15:00-15:45

Internet kontynuacja

2018 WPiA

16:00-16:45

III ABC kontynuacja

2018 WPiA

17:00-18:30

IV Internet

2018 WPiA

ABC Komputera

mgr Anna Darul

czwartek

9:00-9:45

kontynuacja

2018 WPiA

10:00-11:30

kontynuacja

2018 WPiA

11:45-12:30

kontynuacja

2018 WPiA

12:45-13:30

kontynuacja

2018 WPiA

13:45-14:30

kontynuacja

2018 WPiA

 

wtorek

 

8:30-10:00

mój tablet II

0.54 BG

10:10-11:40

mój tablet III

0.54 BG

11:50-13:20

mój tablet III

0.54 BG

piątek

9:00-9:45

kontynuacja

2018 WPiA

10:00-11:30

kontynuacja

2018 WPiA

11:45-12:30

kontynuacja

2018 WPiA

12:45-13:30

kontynuacja

2018 WPiA

ABC Komputera

mgr Irena Weyna

poniedziałek

15:00-15.45

IV ABC

301 WMFI

16:00-16:45

IV Internet

301 WMFI

17:00-17:45

IV ABC

301 WMFI

18:00-18:45

nowa grupa ABC

301 WMFI

wtorek

15:00-15:45

II ABC podstawy

301 WMFI

16:00-16:45

nowa grupa Internet

301 WMFI

WARSZTATY

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

początkująca

S424 WNS

13:30-16:30

zaawansowana

S424 WNS

wtorek

10:00-13:00

zaawansowana

S424 WNS

Warsztaty fotograficzne

mgr Dariusz Lisowski

piątek

15:00-16:30

podstawy fotografii

130 WMFI

16:30-18:00

cyfrowa obróbka zdjęć

110 WMFI

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak (PZBS)

wtorek

13:00-14:30

początkująca (podstawy)

2.51 WFIL

15:00-16:30

zaawansowana

2.51 WFIL

16:45-18:15

zaawansowana

2.51 WFIL

HUMANISTYCZNE

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

początkująca

S424 WNS

13:30-16:30

zaawansowana

S424 WNS

wtorek

10:00-13:00

zaawansowana

S424 WNS

Warsztaty fotograficzne

mgr Dariusz Lisowski

piątek

15:00-16:30

podstawy fotografii

130 WMFI

16:30-18:00

cyfrowa obróbka zdjęć

110 WMFI

Warsztaty brydżowe

Jakub Kasprzak (PZBS)

wtorek

13:00-14:30

nowa grupa

2.51 WFIL

15:00-16:30

nowa grupa

2.51 WFIL

16:45-18:15

nowa grupa

2.51 WFIL

Podstawy filozofii

dr Iwona Krupecka

czwartek

14:15-15:45

kontynuacja + nowi

1028 WPiA

Aud. B WPiA

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

czwartek

9:30-12:45

kontynuacja

4021 WPiA

13:45-17:00

kontynuacja

4021 WPiA

Muzyka bliżej nas

mgr Stanisława Grażyńska

29.04 – Brak zajęć!

piątek

10:00-11:30

kontynuacja + nowi

4021 WPiA

11:45-13:15

kontynuacja + nowi

4021 WPiA

Historia sztuki

mgr Krystyna

Ziembińska – Danilewicz

poniedziałek

8:00-9:30

kontynuacja II

4021 WPiA

9:30-11:00

kontynuacja

4021 WPiA

Turystyka kulturowa

środa

9:30-11:00

kontynuacja

4021 WPiA

Literatura

piękna

mgr Waldemar Pawłowski

poniedziałek

15:00-17:00

Literatura polska

4037 WPiA

czwartek

13:30-15:30

Literatura powszechna

2.51 WFIL

Warsztaty literackie

dr Jolanta Szulkowska

Poniedziałek, godz. 14:30-18:00.

Terminy zajęć: 22 lutego,14 marca, 18 kwietnia, 16 maja

132 WS

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

Poniedziałek: 15:00 - 16:30.

Terminy zajęć: 21 marca; 4, 11 i  25 kwietnia; 9 i 23 maja.

4021 WPiA

Historia Polski

mgr Andrzej Błaszczuk

poniedziałek

17:00-18:30

kontynuacja

4036 WPiA

Trening Pamięci

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

10:15-11:15

kontynuacja

2.51 WFIL

Podstawy psychologii społecznej

dr Jolanta Dyrda

środa

11:30-13:00

kontynuacja

3053 WPiA

Terapia tańcem

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

13:10-14:10

kontynuacja

41 WS

czwartek

13:15-14:15

kontynuacja

41 WS

Gimnastyka umysłu

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

11:30-13:00

kontynuacja

2.51 WFIL

czwartek

11:30-13:00

kontynuacja

2.51 WFIL

Twórcze myślenie

mgr Edyta Bonk

czwartek

10:15-11:15

kontynuacja

2.51 WFIL

 

 

RUCHOWE ZAJĘCIA

 

Siłownia

mgr Robert Budnik

piątek

14:00-14:45

kontynuacja

026 WPiA

14:45-15:30

kontynuacja

026 WPiA

Ćwiczenia profil.-zdrowotne

piątek

17:00-17.45

kontynuacja

026 WPiA

Gimnastyka

usprawniająca

poniedziałek

10:50-11:35

kontynuacja

024 WPiA

11:45-12.30

kontynuacja

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

62 DREK

mgr Maria Dudko

wtorek

10:55-11:40

kontynuacja

62 DREK

11:45-12:30

kontynuacja

62 DREK

mgr Maria Dudko

piątek

11:00-11:45

kontynuacja

62 DREK

11:45-12:30

kontynuacja

62 DREK

Gimnastyka ogólna

mgr Maria Dudko

czwartek

12:30-13:15

kontynuacja

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

024 WPiA

Gimnastyka

dla pań

mgr Janina Górtowska

środa

12:30-13:15

kontynuacja

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

024 WPiA

piątek

12:30-13:15

kontynuacja

026 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

026 WPiA

sobota

9:00-9:45

kontynuacja

024 WPiA

10:00-10:45

nowa grupa

024 WPiA

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

9:55-11:25

kontynuacja

41 WS

Relaksacja

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

14:15-14:45

kontynuacja

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

8:15-9:00

kontynuacja

41 WS

9:05-9:50

kontynuacja

41 WS

11:30-12:15

kontynuacja

41 WS

12:20-13:05

kontynuacja

41 WS

14:50-15:35

kontynuacja

41 WS

15:40-16:25

kontynuacja

41 WS

piątek

8:10-8:55

kontynuacja

41 WS

9:00-9:45

kontynuacja

41 WS

9:50-10:35

kontynuacja

41 WS

10:40-11:25

kontynuacja

41 WS

Joga relaksacyjna

mgr Artur Stasiak

wtorek

11:10-11:55

kontynuacja

41 WS

13:10-13:55

kontynuacja

41 WS

czwartek

10:00-10:45

kontynuacja

41 WS

11:15-12:00

kontynuacja

41 WS

12:15-13:00

kontynuacja

41 WS

Marsz po zdrowie

(nornic walking)

mgr Joanna Rogowska

poniedziałek

9:30-11:00

kont. + nowi

Zbiórka: parking przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła z ul. Czarny Dwór

czwartek

9:30-11:00

kont. + nowi

11:30-13:00

kont. + nowi

Tańce świata

mgr Magdalena Langowska - Sparzak

czwartek

14:25-15:25

kontynuacja

41 WS

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

9:00-10:00

średniozaawansowana

41 WS

10:00-11:00

kontynuacja

41 WS

czwartek

9:00-10:00

zaawansowana

41 WS

Qi Gong medyczny

mgr Artur Stasiak

wtorek

12:10-12:55

kontynuacja

41 WS

Relaks w oddechu

środa

9:00-9:45

kontynuacja

41 WS

Taniec country

mgr Tomasz Bień

środa

10:00-11:15

kontynuacja + nowi

41 WS

Taniec towarzyski

12:15-13:15

nowa grupa

41 WS

Tai Chi

dr Krzysztof Brzozowski

 

środa

11:20-12:05

kontynuacja

41 WS

*Opłaty dokonuje się za cały semestr zajęć (opłata za semestr wybranych zajęć dodatkowych).