Oferta dodatkowa, semestr zimowy 2015/2016 | GUTW

Oferta dodatkowa, semestr zimowy 2015/2016

Autor: 
M.Warylewska
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 8 stycznia 2016 roku, 13:28
OFERTA DODATKOWA NA SEMESTR LETNI 2015/2016 -----> tutaj

 

Proponowane zajęcia dodatkowe w semestrze zimowym 2015/2016

Zajęcia dodatkowe trwać będą do soboty 23 stycznia 2016 r., 

25 Stycznia do 14 Lutego 2016 - Przerwa międzysemestralna.

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ, WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT Z SEKRETARIATEM TEL. 58 523 23 54

Mapa budynków na Kampusie Uniwersyteckim: kliknij tutaj

Zastosowane skróty w planie:

WPiA – Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6                             

WFIL – Wydział Filologiczny,  ul. Wita Stwosza 55

WNS – Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4                                   

WMFI – Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, ul. Wita Stwosza 57     

WS – Budynek przy ul. Wita Stwosza 58 (tu jest Biuro GUTW)

BG Biblioteka Główna, ul. Wita Stwosza 53

Rektorat – budynek dawnego rektoratu, ul. Bażyńskiego 1A

 

UWAGA! WAŻNE KOMUNIKATY!

Język niemiecki, mgr Izabela Kowalska

Zajęcia „Język niemiecki” mgr Izabeli Kowalskiej nie odbędą się (z powodów zdrowotnych osoby prowadzącej) w dniach:

11 stycznia i 18 stycznia.

Zajęcia zostaną odpracowane w dniach: 25 stycznia i  1 lutego 2016  w sali 3043 WPiA. Godziny zajęć bez zmian.

ABC Komputera, mgr Anna Darul

Zajęcia  nie odbędą się 14 stycznia (czwartek)

ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODPRACOWANE: 28 stycznia (czwartek) w sali 2018  WPiA. Godziny zajęć bez zmian.

 
LEKTORATY JĘZYKOWE

Przedmiot

Prowadzący

Dzień

Godzina

Grupa

Cena*

Sala

Język angielski

z elementami kultury

anglosaskiej

i celtyckiej

mgr Ryszard Wojtaszewski

wtorek

17:00-18:30

zintegrowany kurs

120

3043 WPiA

środa

12:30-14:00

nowa grupa

120

4036 WPiA

14:15-15:45

V semestr kont.

120

Język angielski -

prowadzony wcześniej przez mgr Krystynę Olszewską

mgr Agnieszka Wójcik- Rogacka

poniedziałek

15:00-15:45

III sem. kontynuacja

60

2008 WPiA

16:00-16:45

V sem. kontynuacja

60

mgr Katarzyna Marcinkiewicz

wtorek

16:00-17:00

XI sem. kontynuacja

80

3042 WPiA

17:10-17:55

XV sem. kontynuacja

60

18:10-18:55

VII sem. kontynuacja

60

mgr Agnieszka Wójcik- Rogacka

środa

13:30-14:30

XIII sem. kontynuac.

80

A 207 WNS

Język niemiecki

mgr Izabela Kowalska

poniedziałek

15:00-16:00

zaawans. konwersac.

80

3043 WPiA

16:00-17:00

średniozaawansowa.

80

17:00-18:00

podstawowy

80

Język niemiecki

mgr Angelika Leśniak

wtorek

15:00-16:30

VII sem.

120

3043 WPiA

Grupa godz. 16.45 połączona z grupą godz. 15.00

Język rosyjski

mgr Wanda Klipo

wtorek

16:00-16:45

średnio/ zaawansowany

60

1029 WPiA

Język francuski

mgr Ewa Bobrzecka

poniedziałek

12:00-13:30

XII sem.

120

2007 WPiA

13:45-14:30

V sem.

60

Język włoski

mgr Alina Żołnierkiewicz

wtorek

13:00-13:45

nowa grupa

60

1028 WPiA

14:00-15:30

X sem.

120

15:45-16:45

VI i IV semestr

80

S 342 WNS

Język hiszpański

mgr Joanna Conejo

piątek

11:00-12:30

V sem. kontyn.

120

2007 WPiA

13:00-14:00

V sem. kontyn.

80

Byron Rivera

piątek

14:15-15:45

nowa grupa

120

Język chiński

mgr Damian Jaśkowski          

czwartek

13:00-13:45

nowa grupa

60

4.8 FIL

 
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

ABC Komputera

dr Mirosława Łepek

poniedziałek

15:00-15:45

nowa grupa Internet

60

2018 WPiA

16:00-16:45

II ABC kontynuacja

60

17:00-18:30

III internet

120

ABC Komputera

mgr Anna Darul

czwartek

9:00-9:45

IV sem.: kontynuacja

85

2018 WPiA

10:00-11:30

VI sem.:kontynuacja

165

11:45-12:30

IV sem. kontynuacja

85

12:45-13:30

Zaawansowana kontyn.

85

13.45–14.30

Kontynuacja

85

 

Wtorek

 

8.30 - 10.00

mój tablet-nowa grupa

150

0.54 BG

10.10-11.40

mój tablet-kontynuacja

150

11.50-13.20

mój tablet-kontynuacja

150

piątek

9:00-9:45

VIII sem. kontynuacja

85

2018 WPiA

10:00-11:30

IV kontynuacja

165

11:45-12:30

V sem. kontynuacja

85

12:45-13:30

VI sem. kontynuacja

85

ABC Komputera

 

mgr Irena Weyna

 

poniedziałek

15:45 – 16.30

III ABC kontynuacja

60

301 WMFI

17:00 – 17:45

III Internet kontynuacja

60

2017 WPiA

18:00 - 18:45

III Internet kontynuacja

60

wtorek

15:00 – 15:45

ABC podstawy

60

301 WMFI

16:00 – 16:45

ABC podstawy

60

301 WMFI

piątek

17:00 - 19:00

IV Inter. kontynuacja

120

2017 WPiA

 
ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE, PSYCHOLOGICZNE, WARSZTATY TWÓRCZE

Warsztaty plastyczne

dr sztuki Wojciech Zaniewski

poniedziałek

10:00-13:00

początkująca

120

S 424 WNS

13:30-16:30

zaawansowana

120

wtorek

10:00-13:00

zaawansowana

120

Warsztaty fotograficzne

mgr Dariusz Lisowski

piątek

15:00-16:30

podstawy fotografii

70

130 WMFI

16:30-18:00

cyfrowa obróbka zdjęć

70

110 WMFI

Warsztaty teatralne

mgr Malwina Bałdowska

poniedziałek

16.00-18.00

nowa grupa

100

A 303 WNS

Podstawy filozofii

dr Iwona Krupecka

czwartek

14:15-15:45

kontynuacja +nowi

60

2042 WPiA

Spotkania filmowe

mgr Elwira Rewińska

czwartek

9:30 - 12:45

kontynuacja

135

2026 WPiA

13:45-17:00

kontynuacja

135

Muzyka bliżej nas

mgr Stanisława Grażyńska

piątek

10:00-11:30

kontynuacja + nowi

60

4.56 WFIL

11:45-13:15

kontynuacja + nowi

60

Historia sztuki

mgr Krystyna

Ziembińska – Danilewicz

poniedziałek

8:00-9:30

nowa grupa

70

4021 WPiA

9:30-11:00

kontynuacja+nowi

70

Turystyka kulturowa

środa

9:30-11:00

kont. + nowi

70

1039 WPiA

Literatura

piękna

mgr Waldemar Pawłowski

poniedziałek

15:15-17:00

Literatura polska

100

4037 WPiA

czwartek

13:30-15:30

Literatura powszechna

100

Warsztaty literackie

dr Jolanta Szulkowska

Poniedziałek: 16 XI, 14 XII, 11 I, godz. 14.30–18.00

35

132 WS

Kultura Japonii

mgr Anna Brałkowska

Poniedziałek: 15:00 - 16:30. Terminy zajęć: 26 X, 9 XI (odwołane!), 23 XI, 7 XII, 14 XII, 11 I 2016, 18 I 2016 

40

4056 WPiA

Historia Polski

mgr Andrzej Błaszczuk

poniedziałek

17.00-18.30

kontynuacja +nowi

100

3064 WPiA

Trening Pamięci

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

10:15-11:15

nowa grupa

60

4.58 WFIL

Podstawy psychologii społecznej

dr Jolanta Dyrda

środa

11:30-13:00

Kontynuacja +nowi

60

1039 WPiA

Terapia tańcem

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

13:10-14:10

nowa grupa

60

41 WS

czwartek

13:15-14:15

nowa grupa

60

Gimnastyka umysłu

mgr Edyta Bonk

poniedziałek

11:30-13:00

kontynuacja +nowi

70

4.58 WFIL

czwartek

11:30-13:00

kontynuacja + nowi

70

4056 WPiA

Twórcze myślenie

mgr Edyta Bonk

czwartek

10:15-11:15

nowa grupa (rok)

60

4056 WPiA

 
 
ZAJĘCIA RUCHOWE
 

Siłownia

mgr Robert Budnik

piątek

14:00-14:45

kontynuacja

60

026 WPiA

14:45-15:30

kontynuacja

60

Ćwiczenia profil.-zdrowotne

mgr Robert Budnik

piątek

17:45-18.30

kontynuacja

60

026 WPiA

17.00–17.45

kontynuacja

60

026 WPiA

Gimnastyka

usprawniająca

mgr Robert Budnik

poniedziałek

10:50-11:35

kontynuacja

60

024 WPiA

11:45-12.30

kontynuacja

60

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

60

62 Rektorat

mgr Maria Dudko

wtorek

10:55-11:40

kontynuacja

60

62 Rektorat

11:45-12:30

kontynuacja

60

dr Beata Rogo

środa

13.30 – 14.15

rehabilitacja

60

62 Rektorat

14.15 – 15.00

rehabilitacja

60

mgr Maria Dudko

piątek

11:00 - 11:45

kontynuacja

60

62 Rektorat

11:45 - 12:30

kontynuacja

60

Gimnastyka ogólna

mgr Maria Dudko

czwartek

12:30-13:15

kontynuacja

60

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

60

Gimnastyka

dla pań

mgr Janina Górtowska

środa

12:30-13:15

kontynuacja

60

024 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

60

piątek

12:30-13:15

kontynuacja

60

026 WPiA

13:15-14:00

kontynuacja

60

sobota

9:00-9:45

kontynuacja

60

024 WPiA

Tai- chi

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

9:55-11:25

kontynuacja

120

41 WS

Relaksacja

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

14.15-14.45

nowa grupa

50

41 WS

Szkoła pleców - ćwiczenia pleców

mgr Ignacy Hadała

poniedziałek

8:15-9:00

kontynuacja

60

41 WS

9:05-9:50

kontynuacja

60

11:30-12:15

kontynuacja

60

12:20-13:05

kontynuacja

60

14:50-15:35

kontynuacja

60

15:40-16:25

kontynuacja

60

piątek

8:10-8:55

kontynuacja

60

9.00–9.45

kontynuacja

60

9:50-10:35

kontynuacja

60

10:40-11:25

kontynuacja

60

Joga relaksacyjna

mgr Artur Stasiak

wtorek

11:10-11:55

kontynuacja

60

41 WS

13:10-13:55

kontynuacja

60

czwartek

10:00-10:45

kontynuacja

60

41 WS

11:15-12:00

kontynuacja

60

12:15-13:00

kontynuacja

60

Marsz po zdrowie²

(nordic walking)

mgr Joanna Rogowska

PONIEDZIAŁEK

13:30-15:00

ZMIANA!

60

Zbiórka: parking przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła z ul. Czarny Dwór

CZWARTEK

9.30- 11:00

ZMIANA!

60

Tańce świata

mgr Magdalena Langowska - Sparzak

czwartek

14:25-15:25

kontynuacja

60

41 WS

Taniec orientalny

mgr Małgorzata Krzaczyńska

wtorek

9:00-10:00

nowa grupa

60

41 WS

10:00-11:00

kontynuacja

60

czwartek

9:00 - 10:00

zaawansowana

60

Qi Gong medyczny

mgr Artur Stasiak

wtorek

12:10-12:55

kontynuacja

60

41 WS

Relaks w oddechu

środa

9:00 - 9.45

nowa grupa

60

41 WS

Taniec country

 mgr Tomasz Bień

środa

10:00 -11.15

nowa grupa

100

41 WS

Taniec Towarzyski

Marek Konderak

piątek

16:30-17:30

kontynuacja

100

Bitwy Oliwskiej 36A (top dance)

Tai Chi

dr Krzysztof Brzozowski

środa

12.15 – 13.00

nowa grupa

60

41 WS

 
ORGANIZACJA SEMESTRU

21 grudnia 2015 do 3 stycznia 2016 – Przerwa świąteczna

6 styczenia – Trzech Króli dzień wolny od zajęć

25 stycznia do 14 lutego – Przerwa międzysemestralna

POTWIERDZENIE KONTYNUACJI:

11 - 15 stycznia 2016