fbpx ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU MEMO! (badanie pamięci) | GUTW

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU MEMO! (badanie pamięci)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy seniorów do wzięcia udziału w badaniach urządzenia MEMO. Jest on częścią projektu, którego celem jest stworzenie narzędzia, które zapewni im dostęp do treningów pamięci oraz ułatwi wspominanie. MEMO (pełna nazwa projektu: Multimedialne narzędzie wspomagające pamięć i aktywizujące osoby starsze) to przedsięwzięcie realizowane przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, Laboratorium EE, Uniwersytet SWPS i Miasto Gdynia ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Kto może wziąć udział w badaniu?

Zapraszamy do udziału w badaniu pary seniorów powyżej 60 roku życia.

Para – oznacza 2 osoby mieszkające razem lub blisko siebie – aby miały łatwy dostęp do urządzenia (może być małżeństwo, rodzeństwo, osoby niespokrewnione itd.)

Do udziału w testowaniu NIE JEST wymagana żadna wcześniejsza znajomość nowych technologii (nie trzeba mieć doświadczenia w korzystaniu z tabletów, komputerów, czy telefonów komórkowych).

Na czym będzie polegał udział w badaniu?

Zaprosimy Państwa na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czerwcu 2017 roku. W trakcie spotkania zostanie omówiony cel badania, poprosimy Państwa o wypełnienie ankiety oraz losowo zostaniecie Państwo przydzieleni do 2 grup:

1)    Pierwszej grupy badawczej, która będzie miała badanie pamięci i będzie testować urządzenie przez 3 miesiące

2)    Drugiej grupy badawczej, która będzie miała tylko badanie pamięci

Obie grupy ponownie zostaną zaproszone we wrześniu – aby po raz drugi wypełnić ankiety.

Każda osoba dostanie upominek za udział w badaniu.

Osoby chętne proszę o zgłoszenia do:

Edyta Bonk

Uniwersytet SWPS