fbpx Kręć kilometry dla UG i wygraj rower | GUTW

Kręć kilometry dla UG i wygraj rower

Kręć kilometry dla UG i wygraj rower

JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów i pracowników do udziału w konkursie Kręć kilometry dla UG. Głównym celem akcji jest promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej wśród studentów i pracowników uczelni.

Konkurs odbędzie się w dniach 1-31 maja 2016 r. i będzie powiązany z udziałem miasta Gdańska w „European Cycling Challenge”, czyli Europejskiej Rowerowej Rywalizacji Miast.

Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego. Uczestnik, zarejestrowany w grupie UG, który przejedzie największą liczbę kilometrów wygra rower,  zwycięzcy drugiego i trzeciego miejsca – akcesoria rowerowe.

Jak wziąć udział w konkursie KRĘĆ KILOMETRY DLA UG?

1. Zarejestruj się na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl lub pobierz aplikację na smartfona Cycling365
  1. Przyłącz się do drużyny miasta Gdańska, a następnie wybierz grupę Uniwersytet Gdański
  1. Rejestruj wszystkie przejazdy rowerowe w dniach 1-31 maja 2016 za pomocą aplikacji lub wprowadzając je ręcznie na stronie
  1. Przejedź największą liczbę  kilometrów dla grupy Uniwersytetu Gdańskiego
    i wygraj rower oraz akcesoria rowerowe
  2. Uczestnicy biorący udział w Konkursie zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu Konkursu oraz Regulaminu Kampanii „European Cycling Challenge” 2016 dostępnego na stronie http://cyclingchallenge.eu/pl/rules

Szczegóły i regulamin konkursu Kręć Kilometry dla UG:

www.ack.ug.gda.pl

Wszystkie informacje na temat Konkursu znajdują się na stronie organizatora www.ack.ug.gda.pl .  W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 58 523 24 50, na adres mailowy : dkf@ug.gda.pl .

Koordynatorem konkursu z ramienia Akademickiego Centrum Kultury Alternator Uniwersytetu Gdańskiego jest p. Tomasz Pupacz

PDF icon Regulamin Konkursu kręć kilometry dla UG178.88 KB
Plakat konkursuPlakat konkursu